Росія зосереджує наступальні війська в Криму та на східному кордоні України, - Ігор Кабаненко

Адмірал ВМС Ігор Кабаненко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про маневри російських військ в Криму та на східному кордоні України, зазначивши, що Росія зосереджує наступальні війська, зокрема танкові, на кордоні.

"Ми сьогодні бачимо на східних кордонах продовжується зосередження величезного угрупування російських військ. Якщо говорите про танкову армію, то там їх три загальновійськових. І в Криму розгортається армійський корпус. Це потужний потенціал, продовження мілітаризації прилеглих до України регіонів. Це дуже небезпечно", - заявив Ігор Кабаненко.

Інші теми інтерв'ю:
00:44 - Заява Турчинова щодо зміни формату АТО
6:21 - Війська Росії на кордоні
7:45 - Розширення повноважень Президента
16:36 - Ймовірність військового нападу Росії з моря
20:30 - Переміщення військ Росії в Криму
28:50 - Що означає збільшення наступальної зброї?
39:10 - Хто сьогодні забезпечить безпеку України?
45:30 - Які результати реформування армії?
49:10 - План Маршала для України
55:00 - Реформи в НАТО
58:50 - Чи готова українська армія наступати на Донбас?

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

В Украине нарастает контрреформаторский потенциал, - Алексей Валевский

0 20 0

Политолог Алексей Валевский в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал европейский доклад "Спасение Украины на пути реформ", отметив рост негативного отношения украинского общества к реформам в связи с ухудшением социально-экономического положения.

Задача Путина на новый срок: поиск преемника и его команды для эволюционной передачи власти, - Александр Рар

0 27 0

Немецкий политолог Александр Рар рассказал UKRLIFE.TV о том, какие новые внутренние и внешние вызовы стоят перед Ангелой Меркель после избрания её на пост канцлера Германии и о том, какие задачи будет решать Путин на очередном сроке своего президентства.

Запад до сих пор не может найти адекватный ответ Путину, - Ольга Курносова

0 38 0

Российский оппозиционный политик Ольга Курносова в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала президентские выборы в России и акции по их бойкоту со стороны оппозиции, рассказала о том, какие изменения в политике Путина следует ожидать и как ей возможно противодействовать. 

Коментарi

comments powered by Disqus