Росія та США будуть «капітанами» миротворчого контингенту в Україні, - Євген Магда

Політичний експерт та історик Євген Магда в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV обговорив порядок введення миротворчого контингенту на Донбас та наголосив на тому, що основні рішення про порядок та форму миротворчої місії ООН будуть визначати Росія та Сполучені Штати Америки.

- Коли в дитинстві грали в футбол, то ставали два капітани та обирали гравців в свою команду. Приблизно за такими принципом буде формуватися склад миротворчого контингенту.
- Хто буде "капітанами"?
- Росія і, очевидно, Сполучені Штати. Чому вони? Тому що в Росії є сприйняття як конфлікті із Сполученими Штатами. А Сполучені Штати інтенсифікувалися в своїй ролі як посередника чи інтересанта у врегулюванні цього конфлікту.

Перемикайтеся між іншими темами інтерв'ю:
1:00 – Суд над Януковичем
4:30 – Миротворці на Донбасі
12:30 – За яким принципом буде формуватися миротворча місія?
17:00 – Якщо до квітня не буде політичного рішення, миротворців у 2018 році не буде
20:50 – Нормандський формат нагадує молоду та важкохвору людину
27:40 – Дуда та закон в Польщі
42:20 – Польща та Угорщина знищують ілюзії України щодо швидкої інтеграції в Європу
44:10 – Несподіванки на виборах в Росії?

Інтерв'ю проводила Людмила Немиря.

Подписывайтесь на нас в YouTubeFacebookTwitter или Google+!

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Вы можете помочь нашему каналу из любой страны мира, используя эту ссылку: http://www.ukrlife.tv/donate 

По вопросам сотрудничества с нашим каналом обращайтесь на е-мейл: info@ukrlife.tv 

Схожi сторiнки

Олег Соскин: Железный занавес в России уже есть

0 321 0

Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу Ukrlife.TV в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал президентские выборы в России и переизбрание Владимира Путина, эскалацию конфликта с Западом, а также обсудил внутреннюю ситуацию в Украине в связи с деятельностью Надеждой Савченко.

 

Через Путіна у світі почнеться нова холодна війна, - Аскольд Лозинський

0 184 0

Президент Світового конгресу українців з 1998 по 2008 рік, голова фундації Українського вільного університету, юрист Аскольд Лозинський в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував вибори в Росії, напруження в міжнародних відносинах, боротьбу з корупцією в Україні та відставку Рекса Тіллерсона.

Сергей Дацюк: Политики, скатившиеся до нулевого рейтинга, могут позволить себе всё что угодно

0 382 2

Украинский философ и публицист Сергей Дацюк в новом интервью на UKRLIFE.TV: о политических "спектаклях" вместо истории, архаизации Украины, массовой дезориентации украинцев, ростей рейдерства, кризисе доверия к власти.

Коментарi

comments powered by Disqus