Росія піде у наступ до початку зими, - екс-посол США

Про те, що санкції не особливо впливають на політичні рішення Кремля свідчить останнє загострення на сході України.

Збільшення військової активності з боку Росії на Донбасі говорить про наміри Кремля розгорнути повномасштабну військову операцію - так вважає виконавчий директор Інституту Маккейна, колишній посол США в НАТО Курт Волкер.

«За останні пару тижнів ми стали свідками збільшення потоку російської військової техніки та військових з Росії на схід України і в Крим. Посилилась інтенсивність боїв з моменту укладення в Мінську договору про припинення вогню. Ми повинні бути дуже пильними.

Особисто я вважаю, що Росія прагне з'єднати Крим та схід України, отримавши контроль над цими територіями, в тому числі і над Маріуполем. Вони спробують зробити це перед початком зими. Так що протягом наступного місяця ми можемо очікувати посилення боїв за контроль над цими територіями», - заявив Курт Волкер.

Голос Америки

Схожi сторiнки

Умер ли Давос? - Ярослав Романчук

0 383 0

Романчук Ярослав, экономист, руководитель Центра Мизеса, основатель белорусской школы либерального устойчивого развития, главный экономист и руководитель экономических реформ Офиса простых решений и результатов, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил мировой экономический форум в Давосе и его значение для современного мира.

 

Россия делает рывок на Донбассе, но хочет переговоров, - Олег Жданов

0 711 6

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 27 мая.

Три сценарії закінчення війни, заміна Путіна та що таке перемога України для США, - Каратницький

0 1008 0

Адріан Каратницький, редактор журналу "American purpose", колишній директор "Freedom House", поділився з Ukrlife.TV своїми думками про сценарії закінчення війни та ставлення США до перемоги України.