Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, - Євген Магда

Насправді Росія на виборах у Франції робила ставку не на Марін Ле Пен, як це прийнято вважати, а на Франсуа Фійона.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт, та історик Євген Магда.

"Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, а на Франсуа Фійона. Можливо, Фійон не робив гучних заяв, але підбирав правий електорат, а Ле Пен, своїми гучними заявами, виконувала роль сепаратора: тих, хто стоїть на націоналістичних позиціях, вона підтягувала під себе, а правих підштовхувала до Фійона. Якби Фійон вийшов до другого туру, Ле Пен абсолютно спокійно могла б сказати, що " в нас немає іншого виходу, щоб зупинити наступ "оскаженілих глобалістів", Ротшильдів у особі Макрона, як підтримати Франсуа Фійона", - сказав Євген.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Россия ведёт «псевдорусские» войны на чужих территориях, боясь за свою идентичность, - Олеся Яхно

0 284 3

Политолог Олеся Яхно в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о планах Петра Порошенко на будущую президентскую кампанию, противоречиях между Европой и США в контексте интересов Украины, а также проблемах Российской Федерации, из-за которых страдают все соседние с ней страны.

Три причини, з яких Конституцію України давно вже час змінити, - Геннадій Друзенко

0 108 0

Виступ Геннадія Друзенка, юриста та громадського діяча, на форумі "Новий курс України" 15 червня 2018 року: про потребу внести зміни до чинної Конституції України та про запоруку дієвості таких змін.

Коментарi

comments powered by Disqus