Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, - Євген Магда

Насправді Росія на виборах у Франції робила ставку не на Марін Ле Пен, як це прийнято вважати, а на Франсуа Фійона.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт, та історик Євген Магда.

"Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, а на Франсуа Фійона. Можливо, Фійон не робив гучних заяв, але підбирав правий електорат, а Ле Пен, своїми гучними заявами, виконувала роль сепаратора: тих, хто стоїть на націоналістичних позиціях, вона підтягувала під себе, а правих підштовхувала до Фійона. Якби Фійон вийшов до другого туру, Ле Пен абсолютно спокійно могла б сказати, що " в нас немає іншого виходу, щоб зупинити наступ "оскаженілих глобалістів", Ротшильдів у особі Макрона, як підтримати Франсуа Фійона", - сказав Євген.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Виталий Портников: Запад хочет держать Украину в холодильнике, чтобы отдать России после смены режима Путина

0 1311 7

Колумнист Виталий Портников в интервью каналу UKRLIFE.TV рассказал о своей новой книге "Дзвони Майдана", объяснил, почему реванш "бело-голубых" в Украине невозможен, о смене мафиозного государства на коррумпированное, о роли Запада в конфликте между Россией и Украиной, и о многом другом.

Україна може мати приріст 3 % ВВП, а українці житимуть навіть гірше, - Олександр Савченко

0 242 0

Гість студії UKRLIFE.TV - ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко.

Анализ предвыборных стратегий всех украинских политических сил от Андрея Золотарёва

0 361 0

Известный политический технолог Андрей Золотарёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV провёл анализ политического расклада во всех крупных политических силах Украины в процессе подготовки к президентским и парламентским выборам в 2019 году. 

Коментарi

comments powered by Disqus