Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, - Євген Магда

Насправді Росія на виборах у Франції робила ставку не на Марін Ле Пен, як це прийнято вважати, а на Франсуа Фійона.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів політичний експерт, та історик Євген Магда.

"Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен, а на Франсуа Фійона. Можливо, Фійон не робив гучних заяв, але підбирав правий електорат, а Ле Пен, своїми гучними заявами, виконувала роль сепаратора: тих, хто стоїть на націоналістичних позиціях, вона підтягувала під себе, а правих підштовхувала до Фійона. Якби Фійон вийшов до другого туру, Ле Пен абсолютно спокійно могла б сказати, що " в нас немає іншого виходу, щоб зупинити наступ "оскаженілих глобалістів", Ротшильдів у особі Макрона, як підтримати Франсуа Фійона", - сказав Євген.

Повне інтерв'ю: "Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда"

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Після перемоги Путін одразу ж почав військові навчання на кордонах з Україною, - Костянтин Матвієнко

0 26 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнка на прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Украина повторит эффект Трампа, - Михаил Чаплыга

0 587 0

Политический аналитик Михаил Чаплыга рассказал UKRLIFE.TV о сложном избрании нового Омбудсмена Украины и о принципиальном требовании независимости этой должности от политических сил, об аресте Надежды Савченко и возможных следствиях из этого дела, а также о грядущих выборах в Украине, настроениях украинцев и запросе на новые лица во власти.

Среди украинцев снова набирает популярность идея внеблокового статуса, - Мария Золкина

0 241 0

Аналитик фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила результаты социологического исследования, в котором отразились мнения украинцев в отношении оккупированных территорий, конфликта с Россией, а также будущего Украины в плане членства в военно-политических объединениях или внеблоковом статусе.

Коментарi

comments powered by Disqus