Росія колонізує Крим. Інтерв'ю з кримським експертом Андрієм Клименком

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

За шість років окупації тільки за офіційною статистикою до Криму та Севастополя переїхали чи були ввезені майже триста тисяч людей, переважно з території Російської Федерації. Чверть офіційного населення Севастополя - зовнішні мігранти. Однак опосередковані дані свідчать, що реальна цифра імміграції в окупований Крим іще більша, і може сягати 1 мільйона осіб. Про російську міграційну політику в Криму говоримо з кримським експертом і журналістом, співзасновником і головним редактором видання "Чорноморські новини" (blackseanews.net), керівником моніторингової групи Інституту чорноморських стратегічних досліджень Андрієм Клименком

Створено аналітичним центром "Європа без бар'єрів" у співпраці з UkrLife.tv за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Компетентна комунікація змін у сфері мобільності”. Огляд відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Беларусь: кассетный скандал и три базовых сценария изменения политической системы, - Игорь Тышкевич

0 252 0

Эксперт Института будущего Игорь Тышкевич в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о текущей политической ситуации в Беларуси в связи с кассетным скандалом вокруг Лукашенко, а также объяснил суть влияния внешних игроков на Беларусь и возможные сценарии трансформации политической системы.

Сбой российской системы и конец четырёхлетнего боевика, - Александр Мартыненко

0 685 2

Глава Интерфакс-Украина Александр Мартыненко рассказал Ukrlife.TV об избрании Джо Байдена, окончании политики Дональда Трампа, перспективах президентства Байдена для Украины и сбоях в российской системе.

Богатые сейчас должны спасти страну, - Светлана Кушнир

0 284 2

Политолог Светлана Кушнир в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о ситуации в Украине после местных выборов, а также обсудила эпидемиологические и экономические проблемы страны.