Результати виборів до ОТГ показують справжні президентські рейтинги, - Михайло Чаплига

Політичний аналітик та політтехнолог Михайло Чаплига прокоментував останні вибори до об'єднаних територіальних громад в Україні 29 квітня 2018 року, наголосивши на тій обставині, що ці вибори найточніше демонструють реальну підтримку політичних сил перед парламентськими та президентськими виборами в Україні.

"Вибори в об'єднані територіальні громади, які відбулися 29 квітня цього року - це і є справжня соціологія, яка показує фактично президенські рейтинги, які є у політичних партій та їх лідерів", - сказав Михайло Чаплига.

1:20 - "Батьківщина" вшосте і з великим відривом перемогла на виборах до ОТГ 29 квітня;
4:00 - Народний Фронт отримав наднизький результат у ключових для нього регіонах;
5:10 - влада шукає маркерів розділу виборців перед виборами;
10:00 - злочини проти волевиявлення громадян - це найгірші злочини;
11:00 - про одну поширену і дуже просту передвиборчу маніпуляцію, що бере початок принаймні з 2006 року;
18:30 - справжні результати майбутніх президентських виборів з`являються на найнижчому рівні.

Спілкувалася з Михайлом Чаплигою ведуча каналу UKRLIFE.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Экономические потери от карантина в Украине оказались бессмысленными, - Ева Антоненко

0 176 0

Политический аналитик Ева Антоненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила подготовку к местным выборам в Украине, внешнюю политику Владимира Зеленского, отношения Польши с Украиной, США и Европейским Союзом, ход протестов в Беларуси и протесты против карантина в Европе, а также отношения России и Германии.

Президент живёт в своей Украине, а мы - в своей, и эти страны часто не пересекаются, - Светлана Кушнир

0 214 4

Политолог Светлана Кушнир рассказала UKRLIFE.TV о сложностях, с которыми столкнутся избиратели и избирательные комиссии на местных выборах 25 октября, прокомментировала послание Президента Зеленского, пояснила перипетии политической битвы за посты мэра Киева и секретаря горсовета и указала на её опасность для всей Украины.

В Карабахе идёт борьба России и Турции за место главного посредника конфликта, - Илия Куса

0 362 1

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью каналу Ukrlife.TV дал своё видение конфликта в Нагорном Карабахе, логике его развития и влияния Турции и России на мирные переговоры.