Результати виборів до ОТГ показують справжні президентські рейтинги, - Михайло Чаплига

Політичний аналітик та політтехнолог Михайло Чаплига прокоментував останні вибори до об'єднаних територіальних громад в Україні 29 квітня 2018 року, наголосивши на тій обставині, що ці вибори найточніше демонструють реальну підтримку політичних сил перед парламентськими та президентськими виборами в Україні.

"Вибори в об'єднані територіальні громади, які відбулися 29 квітня цього року - це і є справжня соціологія, яка показує фактично президенські рейтинги, які є у політичних партій та їх лідерів", - сказав Михайло Чаплига.

1:20 - "Батьківщина" вшосте і з великим відривом перемогла на виборах до ОТГ 29 квітня;
4:00 - Народний Фронт отримав наднизький результат у ключових для нього регіонах;
5:10 - влада шукає маркерів розділу виборців перед виборами;
10:00 - злочини проти волевиявлення громадян - це найгірші злочини;
11:00 - про одну поширену і дуже просту передвиборчу маніпуляцію, що бере початок принаймні з 2006 року;
18:30 - справжні результати майбутніх президентських виборів з`являються на найнижчому рівні.

Спілкувалася з Михайлом Чаплигою ведуча каналу UKRLIFE.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Політичні вечорниці-12 о ''шухере'', кураторах, ''опричниках'', ритме деградации России и конце элит

0 613 7

Новые "Політичні вечорниці" на UKRLIFE.TV: Виктор Небоженко, Владимир Фесенко и Леонид Швец за круглым столом обсуждали и спорили о самых важных политических темах недавнего времени в Украине и мире.

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 315 1

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 339 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.