Путін може бути заарештованим вже на наступному саміті БРІКС, — Ставнійчук

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Марина Ставнійчук, Член Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційська комісія) в 2009-2013 роках прокоментувала для каналу UKRLIFE.TV постанову про арешт Володимира Путіна та її наслідки.

Інтерв'ю провела Людмила Немиря

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

 

Схожi сторiнки

Прощальный визит Путина, чёрная метка Запада и ключи от российского режима, - Илья Пономарёв

0 249 1

Политический деятель Илья Пономарёв в своём интервью Ukrlife.TV обсудил визит Си Цзиньпина в Москву, ордер на арест Путина и перспективы крушения российского режима.

 

Сценарії закінчення війни, або чому всі реалії не працюють, — Ярослав Грицак

0 178 1

Ярослав Грицак, доктор історичних наук, професор Українського католицького університету, в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV поділився своїми думками з приводу долі імперій в сучасному світі та історичному місці України.

 

Почему политики должны быть похожими на котов манулов? — Сергей Костенко

0 124 0

Предприниматель Сергей Костенко в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями об украинском обществе и взглядами на то, какими должны быть политики.