Путін хотів перетворити Україну на Боснію та Герцоговину, - Тарас Кузьо

Політолог Тарас Кузьо розповів, в чому полягає стратегія Путіна по перетворенню України на федеративну державу.

"Стратегія Росії чи Путіна в тому, щоб перетворити Україну на щось подібне до Боснії та Герцоговини. Щоб це була слабенька федеративна держава, в якій існує Україна, де фашисти при владі, очевидно, і Донбас та Новоросія, в якій живуть хороші люди. Таким чином, сепаратисти матимуть право вето на політику, яку проводить Україна. Але це ілюзія, ніхто з українських політиків на це ніколи не піде", - пояснив Тарас Кузьо.

Дивіться повне інтерв'ю: ЧОМУ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА І ЗАХІД КАМУФЛЯЖУЮТЬ КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ? - ТАРАС КУЗЬО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

В КГБ Беларуси на случай появления "зеленых человечков" раздали конверты с инструкциями, - Ланецкий

0 311 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в своём интервью каналу Uklrife.TV рассказал о том, откуда появилась белорусская элита, почему промышленный потенциал Беларуси не сделал её богатой страной, а также о текущих проблемах Александра Лукашенко в отношениях с руководством России.

''Дамоклов меч'' над Украиной продолжает висеть: власть должна это понимать - Алексей Якубин

0 158 0

Политолог Алексей Якубин прокомментировал задержание ЧВК "Вагнера" в Минске и подготовку к выборам в Беларуси, оценил выход Леонида Кучмы из ТКГ, а также охарактеризовал общественные настроения в Украине.

У Кремля все козыри на руках в переговорах по Донбассу, - Энрике Менендес

0 633 1

Энрике Менендес прокомментировал последний разговор Путина и Зеленского, а также переговорную ситуацию по Донбассу.