Президент концентрує таку владу, про яку не мріють самодержці, - Костянтин Матвієнко

Із проведенням судової реформи Президент України отримав ще одну область свого безпосереднього впливу.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV сказав Костянтин Матвієнко.

«Ви мені поставили питання, чи не буде судова реформа продовженням рук Президента. Прокуратура, національний банк, уряд, тепер судді. Тобто Президент концентрує в своїх руках неймовірну владу, самодержці про таке не мріяли. І з такою концентрацією влади в одних руках її неможливо здійснювати», - повідомляє Костянтин Матвієнко

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Юлія Тимошенко є головним претендентом у Президенти України згідно наймасштабнішого опитування

0 172 0

Керівник Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович та заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів представили результати масштабного соціологічного опитування з вибіркою 30 тисяч респондентів на прес-конференції у агентстві Інтефакс-Україна на тему "Настрої і очікування українців: регіональні особливості".

Судебный процесс над Януковичем ведёт к его реабилитации, - Кирилл Молчанов

0 452 1

Новое интервью политолога Кирилла Молчанова на UKRLIFE.TV: суд над Януковичем, допрос Порошенко, годовщина Майдана, "мюнхенская речь" Президента и миротворцы на Донбассе, а также трудовая миграция в Украине.

Три задачи для украинской власти после выборов 2019 года, - Петр Охотин

0 124 0

Политтехнолог Петр Охотин рассказал UKRLIFE.TV о том, какие три главные задачи будут стоять перед новоизбранной украинской властью после выборов 2019 года, а также поделился своим мнением о том, у кого из кандидатов будут выше шансы на победу в Президентских выборах.

Коментарi

comments powered by Disqus