Правозахисники подали судовий позов на Кабмін за порушення прав переселенців та учасників АТО

Українська Гельсінська спілка з прав людини подала судовий позов на Кабінет Міністрів через невиконання ним положень Закону України №425 від 14 травня 2015 року "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти".

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів автор позовної заяви Максим Тимочко - юрист громадської приймальні з питань Криму Української Гельсінської спілки з прав людини.

"Цим законом встановлювалися пільги - серед яких безоплатне проживання в гуртожитку, кредитування навчання на пільгових умовах, безоплатне навчання у комунальних навчальних закладах або погашення частини оплати, безоплатний доступ до інтернету, безоплатні підручники й інше. Порядок надання цієї підтримки повинен був розроблятися Кабінетом Міністрів України. Прикінцевими положеннями цього Закону встановлено термін: протягом 1 місяця з дня набрання чинності Прикінцевих положень, у Кабінету Міністрів є час на розробку цього порядку. Цей час сплив 5 липня 2015 року. Вже минуло 9 місяців, і сотні тисяч громадян залишаються без цих пільг", - пояснив юрист.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Швидкий біг Зеленського та Порошенко у військовому стані, - Микола Давидюк

0 258 0

Виступ Миколи Давидюка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Чотири фронти Зеленського та політичний катамаран ЄС та ОПЗЖ, - Костянтин Матвієнко

0 323 0

Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Як Росія використала досвід США в реформі своєї армії? - Микола Белесков

0 635 3

Експерт із національної безпеки й оборони України Микола Белесков про заяву спецслужб Естонії щодо загрози нападу Росії на Україну, про переозброєння армій у світі, про сукупні витрати на оборону та про ситуативні коаліції в Європі й позиції НАТО.