Порошенко повинен мати план «Б» по Донбасу, - Тарас Кузьо

Політолог Тарас Кузьо зауважив, що в української влади відсутня будь-яка альтернатива Мінським домовленостям, а тому Президенту необхідно збирати групи експерти для створення альтернативної стратегії по урегулюванню конфлікту на Донбасі.

"Мінський договір - є план "А" і він не працює. І проблема в тому, що не має плану "Б"... Він має бути у Порошенко. Я думаю, що є дуже багато професіоналів та освічених людей в Києві і на Заході, які могли би зробити стратегію для України, але я не бачу, що у Президента є стратегія щодо питання Донбасу", - заявив він.

Дивіться повне інтерв'ю: ЧОМУ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА І ЗАХІД КАМУФЛЯЖУЮТЬ КОНФЛІКТ НА ДОНБАСІ? - ТАРАС КУЗЬО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

В КГБ Беларуси на случай появления "зеленых человечков" раздали конверты с инструкциями, - Ланецкий

0 314 0

Руководитель Международного института развития инфраструктуры Александр Ланецкий в своём интервью каналу Uklrife.TV рассказал о том, откуда появилась белорусская элита, почему промышленный потенциал Беларуси не сделал её богатой страной, а также о текущих проблемах Александра Лукашенко в отношениях с руководством России.

''Дамоклов меч'' над Украиной продолжает висеть: власть должна это понимать - Алексей Якубин

0 159 0

Политолог Алексей Якубин прокомментировал задержание ЧВК "Вагнера" в Минске и подготовку к выборам в Беларуси, оценил выход Леонида Кучмы из ТКГ, а также охарактеризовал общественные настроения в Украине.

У Кремля все козыри на руках в переговорах по Донбассу, - Энрике Менендес

0 635 1

Энрике Менендес прокомментировал последний разговор Путина и Зеленского, а также переговорную ситуацию по Донбассу.