Політтехнологам Порошенка вже можна ставити "незалік", - Костянтин Матвієнко

Експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко на прес-конференції "Стратегічна рамка виборів президента: новий курс країни або нафталінові обіцянки" 4 липня 2018 року: переорганізація української влади, три теми Порошенко у відповідь новому курсу Тимошенко, реформа децентралізації як реформа централізації, участь України у створенні людства, звернення Володимира Зеленського, "новий статус Криму", модернізація як єдиний шлях для України.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Пенсионная реформа тянет Россию ко дну, а Украина уже начала выбираться, - Василий Вакаров

0 1025 0

Политический аналитик Василий Вакаров в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о пенсионной реформе в России, её последствиях для пенсионеров и социального государства, российском военно-промышленном комплексе и идея Путина о референдуме на оккупированных территориях.

 

От чего Путин отвлекает внимание, предлагая Трампу референдум на Донбассе? - Виталий Кулик

0 684 2

Гость эфира UKRLIFE.TV - политический эксперт Виталий Кулик. Он подвёл итоги уходящего политического сезона в Украине, а также прокомментировал некоторые следствия встречи Путина и Трампа в Хельсинки, в частности предложение Владимира Путина Дональду Трампу провести референдум на Донбассе.

Коментарi

comments powered by Disqus