Політичне життя вивітрюється з Верховної Ради, - Костянтин Матвієнко

Виступ Костянтина Матвієнко на прес-конференції інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему: "Політична весна: курс на турбулентність?" В своєму виступі експерт відзначив проблеми в роботі Верховної Ради України,

Дивіться повну прес-конференцію: ПОЛІТИЧНА ВЕСНА 2017: КУРС НА ТУРБУЛЕНТНІСТЬ? - КАРАСЬОВ, МАТВІЄНКО, НЕБОЖЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Отмена депутатской неприкосновенности повлечёт мощный перекос власти в сторону Президента - Александр Кочетков

0 114 1

Политический аналитик Александр Кочетков о протестах у Верховной Рады, годовщине Майдана, миротворцах на Донбассе и политических последствиях отмены депутатской неприкосновенности.

Новая тема в российских СМИ: внутренние враги, пятая колонна и американские шпионы, - Леонид Гозман

0 118 0

Леонид Гозман, российский оппозиционный политик, президент Фонда "Перспектива", рассказал UKRLIFE.TV о том, как на главное место среди тем СМИ в России вдруг вышла тема борьбы с внутренним врагом и американскими шпионами.

"Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" - Карасьов, Небоженко, Матвієнко

0 178 0

Трансляція UKRLIFE.TV прес-конференції на тему "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 20 жовтня 2017 року.

Коментарi

comments powered by Disqus