Победить коррупцию можно безналичными платежами и системами лояльности, - Богдан Черкас

Введение единой системы безналичных платежей помогло бы государству лучше контролировать денежные транзакции, обеспечивая их прозрачность, а системы лояльности позволяют населению экономить на покупках.

Об этом в эфире UKRLIFE.TV рассказал кандидат политических наук Богдан Черкас.

"Введення безготівкових платежів - це один із ключових елементів реформування та боротьби із корупцією. Тому що коли гроші ходять готівкою, то створюється великий маневр для маніпуляції. Якщо все максимально перенести в сферу електронних коштів і безготівкових розрахунків, то це сприятиме боротьбі із корупцією та детінізації економіки. Коли кошти платяться через електронні платежі, то це економія, тому що затратно для країни обслуговувати величезну масу грошей", - сообщает Богдан Черкас.

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV ! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Як Росія ще з 1993 року формулювала стратегію повернення Криму? - Володимир Хандогій

0 19 0

Володимир Хандогій, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії, тимчасово виконуючий обов'язки Міністра закордонних справ України в 2009 році, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про свою книгу "Дипломатичні сюжети. Невигадані історії кар'єрного дипломата", поділився цікавими історіями з неї та нагадав про події 1993 року, коли Росія почала заявляти свої претензії на місто Севастополь.

Конфликт Украины с Россией приведёт к появлению 16 Чернобылей, - Олег Березюк

0 502 0

Директор Института глобальной политики и права Олег Березюк в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал позиции Владимира Путина касательно Украины, рассказал о перспективах вступления Украины в НАТО и опасностях полномасштабного конфликта между Украиной и Россией.

Вокруг Зеленского формируется первый жесткий круг, - Виктор Небоженко

0 38 1

Социолог и политолог Виктор Небоженко рассказал UKRLIFE.TV об опасности "союза трёх" для Зеленского.