Петро Порошенко впроваджує гібридний курс, - Вадим Трюхан

Курс Президента України, що декларується, суперечить його реальним діям, а через це відсутня єдина політика по урегулюванню конфлікту на Донбасі та поверненню Криму в склад України.

Таку думку в ефірі UKRLIFE.TV висловив голова правління ГО "Європейський рух України" Вадим Трюхан.

«В країні ще не народився той політик, який зможе запропонувати альтернативу тому курсу, який впроваджує Петро Порошенко. А Петро Порошенко впроваджує гібридний курс: він декларує, що він миротворець, дипломат, переговірник, що військовими засобами нічого не зробиш, а водночас він говорить Заходу, що допомагайте нам летальною зброєю, допомагайте нам санкціями, але власної політики, яка би показувала стратегію країни, спрямовану на відновлення державності на Донбасі, територіальної цілісності через повернення Криму, він неспроможний виробити», - відмічає Вадим Трюхан.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV ! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Швидкий біг Зеленського та Порошенко у військовому стані, - Микола Давидюк

0 259 0

Виступ Миколи Давидюка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Чотири фронти Зеленського та політичний катамаран ЄС та ОПЗЖ, - Костянтин Матвієнко

0 325 0

Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

Як Росія використала досвід США в реформі своєї армії? - Микола Белесков

0 636 3

Експерт із національної безпеки й оборони України Микола Белесков про заяву спецслужб Естонії щодо загрози нападу Росії на Україну, про переозброєння армій у світі, про сукупні витрати на оборону та про ситуативні коаліції в Європі й позиції НАТО.