Нові ідеї по виконанню Мінських домовленостей ми почуємо у вересні, - Надія Коваль

Надія Коваль, представник Інституту майбутнього та Ради зовнішньої політики "Українська призма", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про саміт G20 та саміт трьох морів у Європі, проблему Північного потоку - 2 та транзиту через Україну, призначення Курта Волкера та багато іншого. Також було висловлено прогноз щодо нової актуалізації питання Мінських домовленостей восени 2017 року.

"Я думаю, що десь приблизно починаючи з вересня у нас буде новий виток і нові ідеї щодо того як починати виконувати Мінські домовленості. За участі західних партнерів, за участі французської ініціативи. Мінські домовленості знову піднімуться на порядок денний, і ці питання знову перед нами постануть", - розповіла Надія Коваль.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate


Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 330 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 196 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 540 8

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.