Нові ідеї по виконанню Мінських домовленостей ми почуємо у вересні, - Надія Коваль

Надія Коваль, представник Інституту майбутнього та Ради зовнішньої політики "Українська призма", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про саміт G20 та саміт трьох морів у Європі, проблему Північного потоку - 2 та транзиту через Україну, призначення Курта Волкера та багато іншого. Також було висловлено прогноз щодо нової актуалізації питання Мінських домовленостей восени 2017 року.

"Я думаю, що десь приблизно починаючи з вересня у нас буде новий виток і нові ідеї щодо того як починати виконувати Мінські домовленості. За участі західних партнерів, за участі французської ініціативи. Мінські домовленості знову піднімуться на порядок денний, і ці питання знову перед нами постануть", - розповіла Надія Коваль.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate


Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Внутренняя ситуация становится всё более взрывоопасной для России, - Андреас Умланд

0 409 1

Политолог Андреас Умланд в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию вокруг отставки и назначения нового правительства в России, изменения Конституции Российской Федерации, а также проблемы с геополитическими амбициями и национальными интересами России.

Путин готовится править вечно, - Владислав Иноземцев

0 347 0

Российский экономист и социолог Владислав Иноземцев в эфире UKRLIFE.TV прокомментировал обстоятельства отставки правительства РФ и назвал вероятные причины этого процесса, о возможностях для внесения изменений в Конституцию РФ (вариант чего сегодня активно обсуждается), высказался об ужесточении налоговой политики в России, поделился своим мнением о перспективах мира на Донбассе в 2020 году.

Слідство ще зацікавиться, чому Іран не закрив небо над Тегераном і не посадив літаки, - Ігор Семиволос

0 181 0

Директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос розповів UKRLIFE.TV про компоненти ірано-американського протистояння та про роль у ньому генерала Сулеймані, про одне "але" в трагедії українського Боїнга в Тегерані, в також про "з'ясування відносин" між різними силами в Лівії та про відносини Лівії із Туреччиною, про дві кризи біженців та про ускладнення Эрдогана в його просуванні на Близький Схід.