"Нервная точка" на Среднем Востоке, Китай в большом тупике, Блинкен сказал страшную вещь об Украине, - Виктор Небоженко

https://www.patreon.com/ukrlife - Підтримайте UKRLIFE.TV!

Виступ Віктора Небоженка на круглому столі "Чи формується в Україні чергова лінія протистояння суспільства і влади?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 9 липня 2021.

Учасники: директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; політичний експерт Костянтин Матвієнко; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; політолог, співзасновник Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" Олег Саакян.

Повний запис круглого столу доступний для перегляду за посиланням: https://youtu.be/8P1ztIWSdEM 

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTwitterTelegramInstagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Параметри сучасної руїни та чинники ідеального шторму в Україні, - Матвієнко

0 80 0

Виступ Костянтина Матвієнека у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".

До конца года в Украине решится вопрос "кто кого?" - Вадим Карасёв

0 93 1

Виступ Вадима Карасьова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".

Ситуація почне швидко змінюватися в умовах ідеального шторму, - Олександр Кочетков

0 94 1

Виступ Олександр Кочеткова у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Ідеальний шторм" - для України чи насамперед для команди президентської яхти?".