Неофіційна стратегія України та Росії у Мінському процесі: чекати на фатальну помилку другої сторони

Голова Правління Міжнародного фонду "Відродження" і науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко в ефірі UKRLIFE.TV підбив зовнішньополітичні підсумки для України та її партнерів на міжнародній арені у 2016 році.

Він розповів про те, як референдум в Британії та виборчі процеси у США, Німеччині чи Франції впливають на Україну, про українську зовнішньополітичну тактику, про майбутнє Мінського формату переговорів та чотири базові його сценарії, про долю Донбасу і Криму, про санкції проти Росії, про тяжіння ключових світових гравців до політики ізоляціонізму, про реформи в Україні та бюрократизм, а також про участь України в міжнародних оборонних альянсах.

Окрім цього, Олександр Сушко зробив свій експертний прогноз на 2017 рік.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Видишенко, Джангиров: Насчёт Украины Киссинджер и Бжезинский сходились в одном

0 190 0

Политолог Андрей Видишенко и политконсультант Дмитрий Джангиров пояснили UKRLIFE.TV популярные точки зрения Запада на вступление Украины в НАТО.

Молчанов, Решмедилова, Якубин: UkrЛайки на Ukrlife.TV #23

0 46 0

Кирилл Молчанов, Алексей Якубин и Александра Решмедилова в студии Ukrlife.TV шутили над такими острыми политическими темами: визит Петра Порошенко в США и его встреча с американскими политиками и чиновниками, предстоящий саммит G20, возможная встреча Трампа и Путина, Макрон и встреча в Нормандском формате, коррупционный скандал с народными депутатами и многое другое.

Порошенко сделал пять сакральних жертв, чтобы показать Западу борьбу с коррупцией

0 301 0

Политолог Владимир Воля в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал парламентские выборы во Франции, формирование правительства Макрона, саммит ЕС, саммит G20, встречу Петра Порошенко и Дональда Трампа, а также многое другое. Отдельный акцент был сделан на взаимосвязи коррупционного скандала с народными депутатами Украины в контексте поездки Президента Украины в США.

Коментарi

comments powered by Disqus