Неофіційна стратегія України та Росії у Мінському процесі: чекати на фатальну помилку другої сторони

Голова Правління Міжнародного фонду "Відродження" і науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко в ефірі UKRLIFE.TV підбив зовнішньополітичні підсумки для України та її партнерів на міжнародній арені у 2016 році.

Він розповів про те, як референдум в Британії та виборчі процеси у США, Німеччині чи Франції впливають на Україну, про українську зовнішньополітичну тактику, про майбутнє Мінського формату переговорів та чотири базові його сценарії, про долю Донбасу і Криму, про санкції проти Росії, про тяжіння ключових світових гравців до політики ізоляціонізму, про реформи в Україні та бюрократизм, а також про участь України в міжнародних оборонних альянсах.

Окрім цього, Олександр Сушко зробив свій експертний прогноз на 2017 рік.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Росія може використати Мінські домовленості проти України в суді ООН, - Станіслав Батрін

0 440 0

Станіслав Батрін розповів у ефірі UKRLIFE.TV про подробиці судового позиву України проти Росії до Міжнародного суду ООН.

Концерт групи "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV

0 222 0

Дивіться концерт ethno-jazz гурту "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV, а також дізнайтеся більше про культуру Індії та її музику.

Виктор Небоженко: Отношение Трампа к Украине выработается к августу-сентябрю 2017 года

0 427 0

Политолог, директор социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко на пресс-конференции в агенстве "Интерфакс-Украина" 20 января 2017 года рассказал о том, какими тремя путями может пойти Дональд Трамп после инаугурации и о том, какой вероятнее всего будет позиция США относительно Украины.

Коментарi

comments powered by Disqus