Неофіційна стратегія України та Росії у Мінському процесі: чекати на фатальну помилку другої сторони

Голова Правління Міжнародного фонду "Відродження" і науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко в ефірі UKRLIFE.TV підбив зовнішньополітичні підсумки для України та її партнерів на міжнародній арені у 2016 році.

Він розповів про те, як референдум в Британії та виборчі процеси у США, Німеччині чи Франції впливають на Україну, про українську зовнішньополітичну тактику, про майбутнє Мінського формату переговорів та чотири базові його сценарії, про долю Донбасу і Криму, про санкції проти Росії, про тяжіння ключових світових гравців до політики ізоляціонізму, про реформи в Україні та бюрократизм, а також про участь України в міжнародних оборонних альянсах.

Окрім цього, Олександр Сушко зробив свій експертний прогноз на 2017 рік.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Алексей Арестович: Почему для Украины опасен исключающий цивилизационный проект

0 4596 9

Алексей Арестович о цивилизационных проектах в Украине и мире.

Пока мы блокировали подачу газа в Южную Осетию, Россия провела туда газопровод, - экс-министр Грузии

0 274 0

Паата Закареишвили рассказал об опыте Грузии в организации энергетических отношений с неконтролируемыми территориями Абхазии и Южной Осетии в условиях единого энергетического комплекса.

Сохранение нынешнего парламента не в интересах современной Украины, - Елена Галкина

0 236 0

Политолог Елена Галкина сделала акцент на том, что текущий состав Верховного Совета Украины потерял свою легитимность в глазах общественности и поэтому его могут "оживить" досрочные парламентские выборы.

Коментарi

comments powered by Disqus