Неофіційна стратегія України та Росії у Мінському процесі: чекати на фатальну помилку другої сторони

Голова Правління Міжнародного фонду "Відродження" і науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко в ефірі UKRLIFE.TV підбив зовнішньополітичні підсумки для України та її партнерів на міжнародній арені у 2016 році.

Він розповів про те, як референдум в Британії та виборчі процеси у США, Німеччині чи Франції впливають на Україну, про українську зовнішньополітичну тактику, про майбутнє Мінського формату переговорів та чотири базові його сценарії, про долю Донбасу і Криму, про санкції проти Росії, про тяжіння ключових світових гравців до політики ізоляціонізму, про реформи в Україні та бюрократизм, а також про участь України в міжнародних оборонних альянсах.

Окрім цього, Олександр Сушко зробив свій експертний прогноз на 2017 рік.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Криптовойна России с Украиной началась ещё в 2003 году, - Андрей Иванец

0 292 1

В рамках марафона «Аннексия Крыма: воспоминания и свидетельства» на Ukrlife.TV в гостях побывал историкб координатор в ГО "Таврійська гуманітарна платформа", Андрей Иванец. В своём интервью он рассказал о том, как Россия готовилась ко вторжению в Украину ещё с начала двухтысячных годов.

1 марта у меня уже не осталось сомнений, что Крым захватывает российская армия, - Янковский

0 523 1

В рамках марафона «Аннексия Крыма: воспоминания и свидетельства» на Ukrlife.TV в гостях побывал телеведущий Александр Янковский. В своём интервью он рассказал историю Крыма в составе независимой Украины, а также поделился воспоминаниями о днях, когда происходил захват Крыма Россией.

Член Меджлиса Гаяна Юксель о Крыме в 2014 году: "Каждый сопротивлялся, как мог"

0 160 0

Гаяна Юксель представила UKRLIFE.TV собственные свидетельства событий в Крыму в 2014 году.

Коментарi

comments powered by Disqus