Наша відповідь на те, що відбувається в Україні - це лише проформа, - британський експерт

Виступ Джеймса Шерра, Наукового співробітника Королівського інституту міжнародних відносин (Chattam House, Великобританія), Програма Росії та Євразії, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Очевидно, що Європейський Союз зараз повністю сфокусований сам на собі, він зайнятий самим собою. На це, звичайно, є причини: "брексіт", тобто вихід Британії зі складу ЄС. Я дуже песимістично до цього ставлюся й сподіваюся, що цього не станеться, бо тоді все просто розвалиться. Криза єврозони, міграційна криза, - це те, що сталося саме по собі; я не кажу, що Росія це спричинила. Але з нашого боку це означає, що наша відповідь на те, що відбувається зараз на Україні - це лише проформа, вона дається по шаблону, формалістично. Наші розуми зайняті своїми нагальними проблемами", - мовив Джеймс Шерр.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Какую историческую ошибку совершает Россия? - Александр Пасхавер

0 1602 8

Экономист, президент Центра экономического развития Александр Пасхавер в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о существовании империй нового и старого типа в современном мире, великих народах и исторических ошибках России.

Геннадий Балашов: Украине нужен Президент – предатель олигархов

0 620 5

Лидер партии 5.10 Геннадий Балашов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал текущую политическую ситуацию в Украине и мире, изложив своё видение залога экономического процветания Украины.

Алексей Арестович: Россия ведёт Украину к ''финляндизации''

0 7458 27

Политический и военный эксперт Алексей Арестович в новом интервью на UKRLIFE.TV: ситуация на фронте, примиренческая волна на Западе, "тактика тысячи порезов", Эрдоган и С-400, Украина и НАТО, "финляндизация", Минский процесс, колебания Лукашенко, сдача Ирана в Сирии.