Наша відповідь на те, що відбувається в Україні - це лише проформа, - британський експерт

Виступ Джеймса Шерра, Наукового співробітника Королівського інституту міжнародних відносин (Chattam House, Великобританія), Програма Росії та Євразії, на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Очевидно, що Європейський Союз зараз повністю сфокусований сам на собі, він зайнятий самим собою. На це, звичайно, є причини: "брексіт", тобто вихід Британії зі складу ЄС. Я дуже песимістично до цього ставлюся й сподіваюся, що цього не станеться, бо тоді все просто розвалиться. Криза єврозони, міграційна криза, - це те, що сталося саме по собі; я не кажу, що Росія це спричинила. Але з нашого боку це означає, що наша відповідь на те, що відбувається зараз на Україні - це лише проформа, вона дається по шаблону, формалістично. Наші розуми зайняті своїми нагальними проблемами", - мовив Джеймс Шерр.

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

Схожi сторiнки

Нас цілком може чекати протистояння більш загрозливе ніж майдан, - Олександр Кочетков

0 195 0

Слово політтехнолога і аналітика Олександра Кочеткова на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

 

Можлива ситуація, коли на ряді дільниць вибори можуть бути зірвані, - Олексій Гарань

0 154 0

Слово наукового директора Фонду "Демократичні ініціативи" Олексія Гараня на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

Ті, хто використовують ''сітку'' на виборах, самі запускають процес власної делегітимізації, - Олег Саакян

0 140 0

Слово голови "Єдиного Координаційного Центру" Олега Саакяна на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

 

Коментарi

comments powered by Disqus