Миротворчу місію на Донбасі треба посилити українськими військовими та Нацгвардією, - Андрій Тетерук

Виступ Голови Підкомітету з питань правового та соціального захисту військовослужбовців Андрія Тетерука на круглому столі «Миротворча місія ООН – можливості та ризики для безпечного миру» у рамках першої Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» 13 лютого 2018 року в інформаційному агентстві Укрінформ.

"Єдиним способом не отримати місію, яка буде мати десятки років, або нескінченний термін - як ми це бачимо на прикладах інших місій - це розглядати питання про посилення миротворчої місії Збройними Силами України і Національною гвардією, яка на своїй українській території буде виконувати всі завдання по забезпеченню державного суверенітету України. Це дозволить нам у найкоротші терміни виконати всі поставлені перед місією завдання...", - мовив Андрій Тетерук.

До участі запрошені: генерал Яакко Оксанен (Gen. Jaakko Oksanen) - міжнародний експерт з миротворчих місій ООН; Григорій Немиря - голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин; Сергій Тарута - голова підкомітету з питань охорони історико-культурної спадщини Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності; Роман Безсмертний - Надзвичайний і Повноважний Посол України; Олександр Москалець - Центр з проблем безпеки та розвитку та інші.

Відео вироблено українським інтернет-телебаченням UKRLIFE.TV

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!