Людям не варто бачити, що відбувається на Донбасі. Там жах і злидні, - боєць батальйону "Айдар"

Держава дуже мало уваги приділяє проблемам, які виникають на сході України, та не цікавиться подіями, які там відбуваються.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів боєць добровольчого батальйону "Айдар" Сергій.

"Там дійсно злидні. Людям не варто бачити, що там відбувається. Там жах. Держава і урядовці, які купують машини за мільйони...Не знаю, для народу вони працюють, чи для себе...Їм байдуже, що там відбувається.

Вони елементарно не знають, що таке "кіборг", що таке донецький аеропорт, Донбас, "Айдар". В них дорогі годинники та машини, але невідомо чим вони взагалі займаються. Їм байдуже, а в нас душа болить.

Люди гинуть, а вони нікому не потрібні. Кому зараз потрібні ті хлопці, які захищали Батьківщину та які там загинули? Про них та їх сім'ї держава навіть забула. Немає тіла - немає діла? Чи як в них там говориться...Чому на це не звернути увагу?", - сказав Сергій.

Також він зазначив, що негативні чутки про батальйон "Айдар" не відповідають дійсності.

"Щоб там не казали про "Айдар", але вони чомусь не говорять, скільки бойових операцій зробив "Айдар", скільки людей захистив, починаючи від Щастя, Дмитровки, Новосвітловки.

"Айдар" не ховається за спинами та не лишає своїх, якщо гинуть, то гинуть всі. Ми воюємо за всіх. Хлопці так навчилися воювати, що їм не страшні російські спецпідрозділи", - підкреслив боєць.

Повне інтерв'ю з бійцем добровольчого батальйону "Айдар" Сергієм та волонтером Юрієм Даниловим дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Умер ли Давос? - Ярослав Романчук

0 383 0

Романчук Ярослав, экономист, руководитель Центра Мизеса, основатель белорусской школы либерального устойчивого развития, главный экономист и руководитель экономических реформ Офиса простых решений и результатов, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил мировой экономический форум в Давосе и его значение для современного мира.

 

Россия делает рывок на Донбассе, но хочет переговоров, - Олег Жданов

0 711 6

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 27 мая.

Три сценарії закінчення війни, заміна Путіна та що таке перемога України для США, - Каратницький

0 1008 0

Адріан Каратницький, редактор журналу "American purpose", колишній директор "Freedom House", поділився з Ukrlife.TV своїми думками про сценарії закінчення війни та ставлення США до перемоги України.