Людям не варто бачити, що відбувається на Донбасі. Там жах і злидні, - боєць батальйону "Айдар"

Держава дуже мало уваги приділяє проблемам, які виникають на сході України, та не цікавиться подіями, які там відбуваються.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів боєць добровольчого батальйону "Айдар" Сергій.

"Там дійсно злидні. Людям не варто бачити, що там відбувається. Там жах. Держава і урядовці, які купують машини за мільйони...Не знаю, для народу вони працюють, чи для себе...Їм байдуже, що там відбувається.

Вони елементарно не знають, що таке "кіборг", що таке донецький аеропорт, Донбас, "Айдар". В них дорогі годинники та машини, але невідомо чим вони взагалі займаються. Їм байдуже, а в нас душа болить.

Люди гинуть, а вони нікому не потрібні. Кому зараз потрібні ті хлопці, які захищали Батьківщину та які там загинули? Про них та їх сім'ї держава навіть забула. Немає тіла - немає діла? Чи як в них там говориться...Чому на це не звернути увагу?", - сказав Сергій.

Також він зазначив, що негативні чутки про батальйон "Айдар" не відповідають дійсності.

"Щоб там не казали про "Айдар", але вони чомусь не говорять, скільки бойових операцій зробив "Айдар", скільки людей захистив, починаючи від Щастя, Дмитровки, Новосвітловки.

"Айдар" не ховається за спинами та не лишає своїх, якщо гинуть, то гинуть всі. Ми воюємо за всіх. Хлопці так навчилися воювати, що їм не страшні російські спецпідрозділи", - підкреслив боєць.

Повне інтерв'ю з бійцем добровольчого батальйону "Айдар" Сергієм та волонтером Юрієм Даниловим дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Передреволюційна ситуація в Росії та наближення політичного кінця Путіна, - Мотиль

0 409 1

Знаний історик і політолог, професор Ратгерського університету (США) Олександр Мотиль у новому інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV прокоментував мобілізацію в Росії та зробив свій прогноз майбутного путінського режиму.

 

Мобилизация в России: в войне мяса и железа победит железо, - Марк Фейгин

0 468 2

Общественный защитник Марк Фейгин в своём интервью Ukrlife.TV обсудил общественно-политическую ситуацию в России на 23 сентября в контексте начала мобилизации в России.

 

Тайный доклад генералов Путину. Мобилизация — что дальше? - Олег Жданов

0 603 2

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны на 23 сентября и обсудил мобилизацию в России.