Костянтин Матвієнко: Влада готова до нового Майдану, але не до асиметричної відповіді

Політичний експерт Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV підбив підсумки 2016 року для України, відзначивши діяльність уряду Володимира Гройсмана, реформу децентралізації та її суспільно-політичні наслідки. Крім цього, в інтерв'ю підняли питання благоустрою Києва та діяльність міської влади по ліквідації МАФів.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

Схожi сторiнки

Росія може використати Мінські домовленості проти України в суді ООН, - Станіслав Батрін

0 440 0

Станіслав Батрін розповів у ефірі UKRLIFE.TV про подробиці судового позиву України проти Росії до Міжнародного суду ООН.

Концерт групи "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV

0 222 0

Дивіться концерт ethno-jazz гурту "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV, а також дізнайтеся більше про культуру Індії та її музику.

Виктор Небоженко: Отношение Трампа к Украине выработается к августу-сентябрю 2017 года

0 427 0

Политолог, директор социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко на пресс-конференции в агенстве "Интерфакс-Украина" 20 января 2017 года рассказал о том, какими тремя путями может пойти Дональд Трамп после инаугурации и о том, какой вероятнее всего будет позиция США относительно Украины.

Коментарi

comments powered by Disqus