Конференція «Політичні права внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні».

У середу, 15 червня 2016 року, в Києві відбудеться конференція, присвячена політичним правам внутрішньо переміщених осіб в Україні. Цей захід створить платформу для обговорення політичних прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні, надасть можливість дізнатися про міжнародний досвід та визначити заходи щодо забезпечення прав ВПО в Україні.

Захід організовує Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та Civil Network OPORA, за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та Міністерства закордонних справ Канади (Global Affairs Canada) Embassy of Canada in Ukraine.

Схожi сторiнки

Всё станет ясно после назначения Зеленским главы Администрации Президента, - Сергей Постоловский

0 1183 2

Политолог Сергей Постоловский в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал результаты президентских выборов и рассказал, когда можно будет судить о будущем президентстве Владимира Зеленского.

Як вчителі можуть протистояти булінгу? - Практичні поради

0 179 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про права та обов'язки вчителів та їх юридичні можливості у протистоянні булінгу.

Зеленский будет работать президентом у премьера Тимошенко, - Андрей Золотарёв

0 318 0

Андрей Золотарёв сделал прогноз результатов парламентских выборов.