Коли Президент використає «подушку безпеки»? – Віталій Бала

Гість студії Ukrlife.TV - Віталій Бала, директор Агентства моделювання ситуацій.

Для дострокових президентських виборів в Україні не має жодних передумов, але у разі будь-якої надзвичайної ситуації Президент може використати "подушку безпеки" і оголосити дострокові парламентські вибори.

"У Президента завжди є "подушка безпеки". Завжди попереду є Верховна Рада. Поки доберуться до нього на Банкову, можуть потоптатися там, хто хоче перевиборів... Не тільки з точки зору Конституції важко піти на президентські вибори, навіть технологічно важко це зробити. Це має якійсь катаклізм відбутися. З виборами до Верховної Ради більш легше, бо ситуація може зайти в такий момент, коли Президенту треба буде скористатися "подушкою"", - зазначив Віталій Бала.

Інші теми інтерв'ю:
00:20 – Заборона соціальних мереж
1:20 – Закон про антидержавну діяльність
7:03 – Блокування мереж у порівнянні з агресією Росії
18:00 – Україні потрібна нова Конституція
22:30 – Збільшення зарплати
25:30 – Закон про церкву
36:30 – Чому США ніколи не піде в Нормандський формат?
41:00 – Голосування за недовіру уряду
43:20 – Ніяких виборів президента не буде

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Как фальсифицируют выборы в Украине? – Анне Быкова

0 311 1

Политолог, ведущий эксперт Института публичной политики и консалтинга "ИНПОЛИТ" Анне Быкова в интервью каналу UKRLIFE.TV назвала самые распространённые способы манипулирования процессом выборов в Украине: "карусели", подделка бюллетеней, введение технических кандидатов и пр.

Как только начинает пахнуть выборами, поднимают тему депутатской неприкосновенности, - Андрей Золотарев

0 179 0

Политолог Андрей Золотарев прокомментировал в эфире UKRLIFE.TV вопрос лишения украинских депутатов иммунитета. По его мнению, этот вопрос поднимается в политической жизни всякий раз, когда приближаются выборы.

Визит Тиллерсона показал, что США закручивают гайки в Украине для борьбы с коррупцией, - Вакаров

0 962 3

Эксперт по антикоррупционной политике Василий Вакаров в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал визит Рекса Тиллерсона и других европейских официальных лиц в Украину и отметил усиление давления на украинскую власть для борьбы с коррупцией.

Коментарi

comments powered by Disqus