Юлія Тимошенко: Паралельний підрахунок голосів довів перемогу Батьківщини

Паралельний підрахунок голосів довів перемогу ВО "Батьківщіна" на місцевих виборах в об'єднаних територіальних громадах 29 жовтня 2017 року.

Про це на прес-конференції заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Ви знаєте, що партія "Батьківщина" оголосила про те, що вона проводить екзит-пол - ми вчора [29 жовтня - ред.] дали результати екзит-полу - і ми оголосили, що проводимо паралельний підрахунок голосів по оригіналам протоколів з "мокрими" печатками. Всю ніч наша команда працювала в усіх об'єднаних територіальних громадах. На цю хвилину, на 10 годину ранку, в нас підбиті підсумки по 181 об'єднаній територіальній громаді з 201. Це означає, що підсумки підбиті по 90% об'єднаних територіальних громад... Партія "Батьківщина" на виборах депутатів до об'єднаних територіальних громад, які проводилися вчора, отримала перемогу в 2/3 областей України - у 15 областях", - сказала Юлія Тимошенко.

Дивіться також: "Тимошенко заявила про тиск та залякування кандидатів на виборах до територіальних громад" 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

 

Схожi сторiнки

Небоженко: Мы увидим конфликт молодых мечтателей с молодыми циниками

0 175 0

Выступление директора социологической службы "Украинский барометр" Виктора Небоженко на пресс-конференции «Выборы в парламент. Финал" 19 июля 2019 года в "Интерфакс-Украина".

Сильные игроки в Украине рассчитывают на новые досрочные парламентские выборы, - Владимир Воля

0 436 1

Политолог Владимир Воля в эфире UKRLIFE.TV оценил прошедшую парламентскую кампанию в Украине в контексте "международной повестки". Отдельной темой разговора была торговая война США и Китая и заявления Трампа о новых пошлинах.

Чому не варто витрачати голоси на непрохідні партії? - Костянтин Матвієнко

0 276 0

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтина Матвієнка на прес-конференції "Вибори до парламенту. Фінал" 19 липня 2019 року в "Інтерфакс-Україна".