Інформаційні загрози з боку Росії ті самі, але їхня тематика змінюється, - Ярослава Міщенко

Гостя програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - відома українська журналістка Лана Самохвалова (Ярослава Міщенко). Темою інтерв'ю були інформаційні атаки в гібридній війні.

"Коли ми говоримо про те, що ми перебуваємо в центрі агресії, в тому числі інформаційної, давайте погоджуватися: так, ми перебуваємо, так, ми час від часу програємо. Але ми зробили дуже великий крок, ми багато в чому навчилися протистояти. Загрози залишяються тими самими, але міняються фокуси інформатак, міняється їх тематика. Однією з найголовніших залишається операція впливу: коли інформатака переростає в операцію впливу", - мовила гостя.

2:40 - інформаційні загрози ті самі, але тематика міняється;
15:36 - як культуру і релігію використовують в якості інформаційної зброї;
20:10 - наскільки політики можуть підливати масла у вогонь інформаційної війни;
24:51 - урок смирення для Порошенка;
28:53 - про випадки з Миколою Семеною і Романом Сущенко;
34:34 - чи потрібно українському журналісту їздити на програми до Росії?
40:20 - нові дисципліни, які слід викладати журналістам у вишах.

Цю телепрограму вироблено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у телепрограмі, може не збігатися з офіційною позицією уряду США.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Виктор Савинов: "Падение Киева" предрешило победу над Гитлером

0 94 0

Гость студии UKRLIFE.TV - историк, писатель Виктор Савинов. Темами разговора с ним были трагическое событие - взятие Киева гитлеровскими войсками 19 сентября 1941 года, а также обстоятельства танковой битвы за Дубно-Луцк-Броды, в которой СССР потерпел сокрушительное поражение. Завершающая часть интервью была посвящена главным причинам, по которым СССР смог в итоге одержать победу в войне.

Кто контролирует ЦИК, тот получит дополнительные 5-10 % голосов на выборах, - Виталий Кулик

0 64 0

Виталий Кулик, директор Центра исследований гражданского общества в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал увеличение состава ЦИК и его политическую мотивированность, историю с майором Мельниченко и его уголовным преследованием, экологическая ситуация в Крыму, размещение базы США в НАТО, а также предвыборная ситуация в разных политических силах.

События 2014 года – это конец России, а не угроза существованию Украины, - Владимир Гаврилов

0 492 0

Владимир Гаврилов, генерал-майор запаса, бывший атташе по вопросам обороны Украины в США, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил ряд вопросов обороны украинского государства, его взаимоотношения с США и другими странами Запада, а также дальнейшую судьбу Украины в противостоянии Российской Федерации. 

Коментарi

comments powered by Disqus