Янукович може відвідувати Європу

Віктор Янукович може відвідувати Європу через те, що йому так і не заборонили туди в’їзд. Таку думку висловив доктор економічних наук Владислав Зимовець в ефірі UKRLIFE.TV.

«Януковичу простіше отримати візу, ніж звичайній людині. Європейський союз сказав, що він не забороняв йому в’їзд, а лише наклав арешт на активи, яких так і не виявлено. Одразу було зрозуміло, що юридична потужність цих людей призведе до того, що ніхто нічого і ніколи там не знайде», - зауважив Зимовець.

Окрім цього Зимовець зазначив, що закордонні банки дуже залежать від російського та українського офшорного капіталу.

Дивіться повне інтерв’ю: Захід повинен відтермінувати борг України у 60 млрд доларів.

Схожi сторiнки

Умер ли Давос? - Ярослав Романчук

0 385 0

Романчук Ярослав, экономист, руководитель Центра Мизеса, основатель белорусской школы либерального устойчивого развития, главный экономист и руководитель экономических реформ Офиса простых решений и результатов, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил мировой экономический форум в Давосе и его значение для современного мира.

 

Россия делает рывок на Донбассе, но хочет переговоров, - Олег Жданов

0 713 6

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 27 мая.

Три сценарії закінчення війни, заміна Путіна та що таке перемога України для США, - Каратницький

0 1012 0

Адріан Каратницький, редактор журналу "American purpose", колишній директор "Freedom House", поділився з Ukrlife.TV своїми думками про сценарії закінчення війни та ставлення США до перемоги України.