Якщо Україна не буде змінюватися, то її чекає розпад, - Магда

Україна переживає момент істини – країна або зміниться і буде рухатись вперед, або просто перестане існувати у нинішніх кордонах.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог та історик Євген Магда.

«Гібридна війна закінчиться, коли Росія усвідомить, що Україна достатньо сильна і вона не зможе підкорити її, або ж коли Росія розвалиться. На жаль, перший сценарій більше реалістичний ніж другий.

У патріотичних колах кажуть, що ще трохи і Росія впаде, але я не бачу зацікавленість Заходу у розпаді Росії, через її ядерний потенціал. Це буде серйозною світовою проблемою.

Україна зараз переживає момент істини, або вона вистоїть і буде рухатися вперед, або вона перестане існувати у нинішніх кордонах держави. Якщо Україна не буде змінюватися і перемагати, то вона буде зменшуватися», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Євгеном Магдою в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Северодонецк выполнил свою задачу и Россия переходит в оборону, что для неё катастрофа - Олег Жданов

0 481 1

Олег Жданов, военный эксперт, полковник запаса, сотрудник главного оперативного управления Генштаба с 2003 по 2006 год, в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход российско-украинской войны по состоянию на 24 июня и рассказал о переходе России к обороне против украниского контрнаступления.

 

Проблемы для России начнутся осенью, а Украина победит, - Евгений Киселёв

0 364 3

Политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о предстоящих проблемах для России.

 

Путин создаёт из Калининграда тот же повод для войны, что и Гитлер, но с другой стороны, - Портников

0 602 4

Колумнист Виталий Портников в своём интервью Ukrlife.TV поделился своими мыслями о военной угрозе для Литвы и других стран НАТО, а также обсудил ход войны в Украине.