Які зміни несе новий закон про освіту? - Міністерство юстиції України і проект "Я маю право"

У цьому відео начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про реформу української освіти та нововведення, які вона несе: про розвиток компетентностей (серед них - розвиток навички навчатися протягом всього життя), впроваждення інформальної освіти (самонавчання) та інституту інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами; зміну ролі інтернатів; підвищення заробітної плати для вчителів; автономія врядування шкіл; зміну фінансування дитячих садків на европейську модель.

Відео створено в рамках телепроекту від Міністерства юстиції України спільно з інтернет-каналом UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

После выборов Путин получил мандат на всё, - Леонид Гозман

0 361 2

Гость UKRLIFE.TV по скайпу - Леонид Гозман, российский оппозиционный политик и общественный деятель. Он прокомментировал результаты выборов в России и участие в них различных кандидатов, а также представил своё мнение о том, какой будет внутренняя и внешняя политика России на новом президентском сроке Владимира Путина.

Совершив захват Крыма, Россия фактически "отдала" Украину США, - Валентин Гайдай

0 688 3

Политолог Валентин Гайдай на UKRLIFE.TV: оккупация Крыма, выборы в России и миротворцы на Донбассе.

Россия специально создаёт кризисы, чтобы играть в них роль миротворцев, - Игорь Тышкевич

0 181 1

Игорь Тышкевич, эксперт Института будущего, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал выборы в России и отметил гибридную политику России в инициировании кризисов и попытках их разрешить с выгодой для себя.

Коментарi

comments powered by Disqus