Як виборцю підготуватися до виборів 21 липня? - Станіслав Куценко

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко нагадав глядачам Ukrlife.TV про те, за якими принципами відбуваються вибори до Верховної Ради України та як працюють дільничні виборчі комісії.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

Как можно принудить Россию платить за Крым? - Богдан Устименко

0 120 0

Богдан Устименко, юрист-международник, эксперт по международному праву, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о текущей ситуации в оккупированном Чёрном море и о способах усиления международного давления на Россию за нарушение суверенитета Украины.

В США происходят тектонические изменения политических предпочтений, - Евгений Киселёв

0 511 0

Известный политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно рассказал о текущих протестах в США и раскладе сил в избирательной кампании на пост президента США.

Ложное затишье для Президента Зеленского и Трамп ''в бункере'', - Леонид Швец

0 303 3

Журналист Леонид Швец поделился с UKRLIFE.TV своими размышлениями о "внутреннем гражданском договоре" в Украине, первом затишье Президента Зеленского, протестах в США и вызовах демократии, "смерти" основных политических проектов, Дональде Трампе в бункере, шансах Байдена на выборах.