Григорій Немиря: “Врегулювання проблеми вимушених переселенців – це загальносуспільний інтерес”

Протягом довгого часу уряд ігнорував проблему вимушених переселенців, і лише нещодавно на політичному рівні відбулося усвідомлення комплексності проблеми.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV заявив Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря.

“Варто звернути увагу на масштаб проблеми, тому що коли говорять про внутрішньоперемішених осіб, здається, що цей бюрократичний термін означає одне з багатьох явищ. Але масштаб цієї проблеми в Україні не допускає поверхового ставлення. За офіційною статистикою, кількість внутрішньопереміщених осіб становить 1,5 млн громадян України, і це лише ті, хто офіційно зареєструвався. Як правило, ці люди селилися на території суміжних областей, але наразі переселенці знаходяться по всій України. Тож врегулювання цієї проблеми стає національним інтересом”, – повідомив Григорій Немиря.

Повне інтерв’ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

---------

Проект здійснюється за підтримки Данської ради з питань біженців.

Схожi сторiнки

После выборов Путин получил мандат на всё, - Леонид Гозман

0 354 2

Гость UKRLIFE.TV по скайпу - Леонид Гозман, российский оппозиционный политик и общественный деятель. Он прокомментировал результаты выборов в России и участие в них различных кандидатов, а также представил своё мнение о том, какой будет внутренняя и внешняя политика России на новом президентском сроке Владимира Путина.

Совершив захват Крыма, Россия фактически "отдала" Украину США, - Валентин Гайдай

0 687 3

Политолог Валентин Гайдай на UKRLIFE.TV: оккупация Крыма, выборы в России и миротворцы на Донбассе.

Россия специально создаёт кризисы, чтобы играть в них роль миротворцев, - Игорь Тышкевич

0 180 1

Игорь Тышкевич, эксперт Института будущего, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал выборы в России и отметил гибридную политику России в инициировании кризисов и попытках их разрешить с выгодой для себя.

Коментарi

comments powered by Disqus