Говоримо про вибори: Хто і як фінансує вибори в Україні?

В сьомому випуску програми "Говоримо про вибори" ви дізнаєтеся про джерела фінансування політичних партій та кандидатів в президенти, обмеження та правила, за якими можна проводити фінансування, а також думку самих українців, чи згодні вони фінансово підтримувати партії та кандидатів в президенти.

Програму створено за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому відео, належать автору і не обов'язково відображають погляди USAID, уряду США та уряду Великої Британії.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

 

Схожi сторiнки

Инициатива по борьбе с дезинформацией может угрожать каждому украинцу, - Антон Подлуцкий

0 120 3

Соучредитель портала "КиевВласть" Антон Подлуцкий прокомментировал каналу Ukrlife.TV законопроекты о медиа и дезинформации в Украине, а также рассказал о группах влияния и расколах в "Слуге народа".

Почему гривна обрушится к концу года? - Юрий Гаврилечко

0 190 2

Экономический эксперт Юрий Гаврилечко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации с курсом гривны в Украине, приходом иностранных инвестиций, влиянии коронавируса в Китае на мировую экономику и подытожил форум в Давосе.

Европа может ''расплатиться'' Украиной за сохранение своей экономики, - Руслан Бортник

0 300 2

Главное столкновение Давосского форума и выступление Зеленского, "элитарии" и "остальные", "инвестиционные няни" и западные инвесторы, усиление Китая и "глобальное послевкусие" Украины - таковы основные моменты нового интервью Руслана Бортника на UKRLIFE.TV.