Головний ворог України не Путін, а клептократичний режим, - Григорій Перепелиця

Директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при міністерстві закордонних справ Григорій Перепелиця розповів про Мінські угоди та про необхідність остаточного визначення статусу подій на Донбасі: АТО чи війна.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Чому Джонсон не хоче публікувати документ про втручання Росії у референдум із Брексіту? - Хандогій

0 265 0

Гість UKRLIFE.TV - Президент Громадської організації "Українська асоціація зовнішньої політики", Надзвичайний і Повноважний Посол України Володимир Хандогій:

Оккупацией Крыма и войной на Донбассе Россия развязала мировую гонку вооружений, - Олег Белоколос

0 254 1

Глава "Майдана иностранных дел" Олег Белоколос в эфире UKRLIFFE.TV прокомментировал интервью советника Трампа Роберта О'Брайена, оценил вероятность (необходимость) для Украины встречи в Нормандском формате, пояснил отвод войск США из Сирии и путинскую "игру с песком", вспомнил о войне СССР против Эритреи, рассказал о новом этапе гонки вооружений в мире.

Политический кризис начнётся сразу после ёлочки, - Сергей Постоловский

0 237 1

Кандидат политических наук Сергей Постоловский в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал съезд партии "Слуга народа", кризисные тенденции в партии, а также роль Украины в американской политике.