Гібридна війна в Україні: уроки для Європи, - Євген Магда

У своєму інтерв'ю для UKRLIFE.TV політичний експерт, історик, викладач та блогер Євген Магда перерахував головні висновки, які вдалося зробити за роки гібридної війни в Україні. Ці висновки, на думку Євгена Магди, стануть у нагоді не лише самій Україні, але і, в першу чергу, країнам Балтії, Польщі, Румунії, а також Чехії і Словаччині, - тобто державам, які також можуть зазнати чи вже зазнають гібридної агресії Росії.

Про них ви почуєте на перших хвилинах цього інтерв'ю, а також читайте у новій книзі Євгена Магди "Гібридна агресія Росії: уроки для Європи".

8:40 - гібридної агресії може зазнати будь-яка сфера життя суспільства;
11:40 - Росія насправді ставила не на Марін Ле Пен;
13:11 - вибори в Німеччині;
18:07 - Україна та Польща: потрібно змінювати формат;
23:54 - заборона російських соціальних мереж та інших продуктів;
34:37 - ПриватБанк перестав бути фактором соціальної нестабільності;
37:18 - звіт Гройсмана.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Как фальсифицируют выборы в Украине? – Анне Быкова

0 311 1

Политолог, ведущий эксперт Института публичной политики и консалтинга "ИНПОЛИТ" Анне Быкова в интервью каналу UKRLIFE.TV назвала самые распространённые способы манипулирования процессом выборов в Украине: "карусели", подделка бюллетеней, введение технических кандидатов и пр.

Как только начинает пахнуть выборами, поднимают тему депутатской неприкосновенности, - Андрей Золотарев

0 179 0

Политолог Андрей Золотарев прокомментировал в эфире UKRLIFE.TV вопрос лишения украинских депутатов иммунитета. По его мнению, этот вопрос поднимается в политической жизни всякий раз, когда приближаются выборы.

Визит Тиллерсона показал, что США закручивают гайки в Украине для борьбы с коррупцией, - Вакаров

0 962 3

Эксперт по антикоррупционной политике Василий Вакаров в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал визит Рекса Тиллерсона и других европейских официальных лиц в Украину и отметил усиление давления на украинскую власть для борьбы с коррупцией.

Коментарi

comments powered by Disqus