Ещё пару лет назад люди в Украине думали, что война – это где-то в Африке, - философ о безразличии
Максим Загоруйко о проблеме социального безразличия, военных конфликтах, связи всего со всем и "благих намерениях".
Полное интервью: УКРАИНА ОБЛАДАЕТ БЕСЦЕННЫМ КУЛЬТУРНЫМ НАСЛЕДИЕМ, НО ПОЧЕМУ-ТО "ЗАБЫЛА" ОБ ЭТОМ, - МАКСИМ ЗАГОРУЙКО
Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690
Мы в VK
Швидкий біг Зеленського та Порошенко у військовому стані, - Микола Давидюк
0 256 0Виступ Миколи Давидюка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".
Чотири фронти Зеленського та політичний катамаран ЄС та ОПЗЖ, - Костянтин Матвієнко
0 321 0Виступ Костянтина Матвієнка на круглому столі "Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?" 26 лютого 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".
Як Росія використала досвід США в реформі своєї армії? - Микола Белесков
0 632 3Експерт із національної безпеки й оборони України Микола Белесков про заяву спецслужб Естонії щодо загрози нападу Росії на Україну, про переозброєння армій у світі, про сукупні витрати на оборону та про ситуативні коаліції в Європі й позиції НАТО.