Для розвитку Україні треба шукати ресурс у власних людях, - Валентин Красноперов

Політичний аналітик, координатор руху "Спільні громади" Валентин Красноперов представив у своєму інтерв'ю для UKRLIFE.TV власну думку стосовно реформ в Україні, ролі громадянського суспільства в політичному житті держави, умов розвитку бізнесу, вирішення конфлікту на Донбасі, перспектив Мінських домовленостей тощо.

11:23 – про зацікавленість суспільства у державних перетвореннях;
23:12 – про проблеми державотворчих реформ;
31:30 – про українські партії та політичну систему;
43:13 – про самоорганізацію населення та систему освіти;
52:28 - про «третій майдан»;
1:01:02 – про громадянське суспільство, політику та бізнес як одну екосистему;
1:12:15 – про швидкість проведення реформ в Україні;
1:16:20 – про блокаду Донбасу;
1:21:21 – про низові політичні організації.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Внутренняя ситуация становится всё более взрывоопасной для России, - Андреас Умланд

0 646 2

Политолог Андреас Умланд в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал ситуацию вокруг отставки и назначения нового правительства в России, изменения Конституции Российской Федерации, а также проблемы с геополитическими амбициями и национальными интересами России.

Путин готовится править вечно, - Владислав Иноземцев

0 532 0

Российский экономист и социолог Владислав Иноземцев в эфире UKRLIFE.TV прокомментировал обстоятельства отставки правительства РФ и назвал вероятные причины этого процесса, о возможностях для внесения изменений в Конституцию РФ (вариант чего сегодня активно обсуждается), высказался об ужесточении налоговой политики в России, поделился своим мнением о перспективах мира на Донбассе в 2020 году.

Слідство ще зацікавиться, чому Іран не закрив небо над Тегераном і не посадив літаки, - Ігор Семиволос

0 285 1

Директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос розповів UKRLIFE.TV про компоненти ірано-американського протистояння та про роль у ньому генерала Сулеймані, про одне "але" в трагедії українського Боїнга в Тегерані, в також про "з'ясування відносин" між різними силами в Лівії та про відносини Лівії із Туреччиною, про дві кризи біженців та про ускладнення Эрдогана в його просуванні на Близький Схід.