Для налагодження діалогу з Донбасом Україна має говорити про роботу і робочі місця, - Віктор Андрусів

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - виконавчий директор Інституту майбутнього Віктор Андрусів. Він розповів про те, як Україна опинилася у стані інформаційної окупації та навів свої варіанти того, як від цієї окупації звільнитися.

"Ми не стільки є жертвою інформаційних атак, скільки є жертвою інформаційної окупації. Те, що ми мали - це не інформаційні атаки. Це була тотальна окупація нашого інформаційного простору... Вона тривала мінімум 10 років. Коли ми почали звільнятися від неї, вона починає "партизанськими" методами працювати. Але ми не перемогли цю інформаційну окупацію. І тут те, що ми можемо десь протидіяти інформаційним операціям, не вирішує тієї проблеми, що те ж саме населення звільненої территорії Донбасу і далі перебуває у інформаційній окупації. На сьогоднішній день не існує ефективного способу комунікування з місцевим населенням навіть там, де вже немає представників сепаратистських режимів", - сказав Віктор Андрусів.

На думку Віктора Андрусіва, нова інтегруюча комунікація української влади має стосуватися економічних перспектив, зокрема створення робочих місць, нестача яких гостро відчувається у регіоні.

"Треба говорити про робочі місця. Якщо ви вживаєте слово "робота", вас одразу ж починають слухати. Якщо ви кажете "Степан Бандера", "українська мова" - людина просто розвертається та йде. Це не означає, що вона це все ненавидить. Просто в структурі інтересів місцевого населення - робота... Там потрібно говорити про роботу, робочі місця, зарплату, замовлення для заводів, розвиток виробників. Це є діалог, який вони розуміють. Якби Україна створила програму з робочих місць, з того, як вони будуть виглядати, що за типи виробництв, як їх модернізовувати, то всі вступлять у цю комунікацію. Не можна нічого пропагувати, якщо з вами ніхто не розмовляє. Перше питання, яке треба вирішити - це вступ у комунікацію, а не повісити на борди [гасло] "Єдина країна". Другий момент - це як ми говоримо", - сказав Віктор Андрусів.

Цю телепрограму вироблено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у телепрограмі, може не збігатися з офіційною позицією уряду США.

1:05 – у гібридній війні не буває "одиночних пострілів";
8:30 – в Україні що еліта, що пересічний українець виживають;
11:00 – Україна є жертвою не інформаційних атак, а інформаційної окупації;
13:30 – серіал "Свати" є продуктом інформаційної окупації;
17:00 – Україні на Донбасі треба говорити про робочі місця;
18:50 – лише 30% інформації люди на Донбасі отримують зі ЗМІ;
20:10 – критерій, за яким можна судити про об'єктивність інформації у ЗМІ;
21:55 – поради щодо подолання корупції в Україні;
25:00 – кум Президента веде розслідування;
31:30 – найбільший виклик Майдану був у неспроможності взяти владу після Януковича;
33:20 – Чи буде новий Майдан?
33:46 – Порошенко – не диктатор, бо в нього не має шансів продемонструвати авторитаризм;
34:15 – сучасна загроза України – неспроможність здійснити зміни;
35:15 – зростання злочинності в Україні;
37:50 – Росія завжди робить на ставку на кримінал у дестабілізації інших країн;
37:57 – за підтримки Росії до влади може прийти лише кримінал;
39:16 – Україною починають цікавитися міжнародні терористичні угрупування;
39:48 – "переворот" в Луганську – це реакція Кремля;
41:30 – роль Ксенії Собчак у виборах в Росії;
43:15 – право голосу в ПАРЄ можуть повернути;
46:30 – прогноз на майбутнє України;
50:54 – три кроки протидії інформаційній атаці;

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+! 

Схожi сторiнки

Олег Соскин: Железный занавес в России уже есть

0 575 2

Профессор Национальной Академии Управления Олег Соскин в своём интервью каналу Ukrlife.TV в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал президентские выборы в России и переизбрание Владимира Путина, эскалацию конфликта с Западом, а также обсудил внутреннюю ситуацию в Украине в связи с деятельностью Надеждой Савченко.

 

Через Путіна у світі почнеться нова холодна війна, - Аскольд Лозинський

0 236 0

Президент Світового конгресу українців з 1998 по 2008 рік, голова фундації Українського вільного університету, юрист Аскольд Лозинський в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував вибори в Росії, напруження в міжнародних відносинах, боротьбу з корупцією в Україні та відставку Рекса Тіллерсона.

Сергей Дацюк: Политики, скатившиеся до нулевого рейтинга, могут позволить себе всё что угодно

0 541 5

Украинский философ и публицист Сергей Дацюк в новом интервью на UKRLIFE.TV: о политических "спектаклях" вместо истории, архаизации Украины, массовой дезориентации украинцев, ростей рейдерства, кризисе доверия к власти.

Коментарi

comments powered by Disqus