Дискусія: Як забезпечити виборчі права ВПО в Україні?

Панельна дискусія з проблем забезпечення виборчих прав ВПО (переселенців) в Україні, що відбулася в рамках конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Учасники:

- Олександр Черненко, Народний депутат України, член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка";

- Тетяна Дурнєва, Виконавчий директор Групи впливу; консультант з питань ВПО Інституту суспільно-економічних досліджень;

- Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА;

а також інші учасники дискусії, що задавали питання до президії з зали та опонували один одному.

Всі виступи з конференції дивіться тут.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate  

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Россия может потерять власть на Донбассе: что для этого надо? - Елена Галкина

0 763 1

Елена Галкина, доктор исторических наук и политолог, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о том, как возможно реинтегрировать Донбасс и освободить от российской оккупации, находясь в рамках Минских соглашений.

Візит Порошенко до США: Президента підставили власні клерки, - Василь Базів

0 2089 9

Василь Базів, Надзвичайний і Повноважний Посол України та письменник, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував візит Петра Порошенко до США, відзначивши, що він був повним провалом. 

Мінський «договорняк» змушує Україну змінювати конституційний лад, - Віктор Шишкін

0 1307 4

Темою інтерв'ю було обговорення прес-конференції "Мінський процес: мертвонародженість доведена часом", проведеної гостями, та змісту Мінських угод, їх юридичну правильність та значення для України. Зокрема, Віктор Шишкін наголосив, що згідно до Мінських угод вимагається зміна конституційного ладу та прийняття нової Конституції: