Дискусія: Як забезпечити виборчі права ВПО в Україні?

Панельна дискусія з проблем забезпечення виборчих прав ВПО (переселенців) в Україні, що відбулася в рамках конференції "Забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" 24 березня 2017 року в Києві.

Учасники:

- Олександр Черненко, Народний депутат України, член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка";

- Тетяна Дурнєва, Виконавчий директор Групи впливу; консультант з питань ВПО Інституту суспільно-економічних досліджень;

- Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА;

а також інші учасники дискусії, що задавали питання до президії з зали та опонували один одному.

Всі виступи з конференції дивіться тут.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate  

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Николай Спиридонов: Власть готовит тройной удар по украинцам

0 264 0

Политический консультант Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал последние события в Украине, а также обсудил последние инициативы и предложенные реформы в Верховной Раде.

Алексей Арестович о запрете российских социальных сетей в Украине

0 218 0

Алексей Арестович прокомментировал недавнее решение правительства Украины о запрете в стране российских социальных сетей и других электронных продуктов.

Запад пойдёт на большую сделку с Россией, если в России что-то изменится глобально, - Умланд

0 214 0

Немецкий политолог Андреас Умланд рассказал UKRLIFE.TV о том, в каком случае Запад пойдёт на "большую сделку" с Россией.