Депутати, які проголосували за судову реформу, - це підпільна правляча коаліція, - Матвієнко

Політолог, експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю UKRLIFE.TV прокоментував останні внутрішньополітичні та зовнішньополітичні події в Україні: судова реформа, конфлікт між силовими структурами, заяви в ПАРЄ, а також заплановані протести опозиції 17 жовтня.

"Коаліції як такої не існує. Проте, я неодноразово про це говорив в попередніх ефірах, ті, хто проголосував за судову реформу індивідуально, от ті і є правлячою, але, як це не смішно, підпільною коаліцією", - заявив Костянтин Матвієнко.

Перемикайтеся між різними темами інтерв'ю:
00:50 – Тенденції української осені
7:30 – Українська держава демонструє інтелектуальну, культурну та організаційну слабкість
12:45 – Конфлікт між правоохоронцями та силовиками в Україні?
17:27 – Об’єднання БПП та НФ
20:40 – Протести опозиції 17 жовтня
29:30 – Реакція на закон про освіту

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Мужское UkrЛайка Шоу на UkrLife.TV #6: Спиридонов, Якубин, Молчанов

0 355 5

Юмористическо-аналитическое шоу с новогодним настроением: все главные шутки о политической жизни в Украине и мире, заботливо упакованные в один эфирный час. В студии - политологи и политконсультанты Николай Спиридонов, Кирилл Молчанов, Алексей Якубин и ведущий Андрей Метлёв.

В 2018 году Европу будет не узнать, - Владимир Воля

0 898 1

Политолог Владимир Воля в своём интервью каналу Ukrlife.TV, подводя итоги 2017 года, рассказал о том, что Европу ждут глобальные изменения из-за роста влияния евроскептиков на политику, связей Восточной Европы с Китаем и попыток консолидации Европы со стороны Франции и Германии. Также в интервью обсудили пресс-конференцию Владимира Путина, проект по миротворцам на Донбассе, а также ситуацию на Ближнем Востоке.

 

Назначение Курта Волкера спецпредставителем по Донбассу - это уже важное решение, - Джон Хербст

0 102 0

Экс-посол США в Украине Джон Хербст рассказал UKRLIFE.TV о том, что значит для Украины назначение Курта Волкера специальным представителем Государственного департамента США по урегулированию конфликта на Донбассе.

Коментарi

comments powered by Disqus