Депутати, які проголосували за судову реформу, - це підпільна правляча коаліція, - Матвієнко

Політолог, експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю UKRLIFE.TV прокоментував останні внутрішньополітичні та зовнішньополітичні події в Україні: судова реформа, конфлікт між силовими структурами, заяви в ПАРЄ, а також заплановані протести опозиції 17 жовтня.

"Коаліції як такої не існує. Проте, я неодноразово про це говорив в попередніх ефірах, ті, хто проголосував за судову реформу індивідуально, от ті і є правлячою, але, як це не смішно, підпільною коаліцією", - заявив Костянтин Матвієнко.

Перемикайтеся між різними темами інтерв'ю:
00:50 – Тенденції української осені
7:30 – Українська держава демонструє інтелектуальну, культурну та організаційну слабкість
12:45 – Конфлікт між правоохоронцями та силовиками в Україні?
17:27 – Об’єднання БПП та НФ
20:40 – Протести опозиції 17 жовтня
29:30 – Реакція на закон про освіту

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Встреча в Хельсинки обнажила главные ошибки украинской власти, - Андрей Мишин

0 391 1

Политолог Андрей Мишин в эфире UKRLIFE.TV подвёл итоги встречи Путина и Трампа в Хельсинки как важнейшего события XXI века, а также назвал и подытожил главные события уходящего политического сезона в Украине.

Встреча Путина и Трампа: кто победил в краткосрочной и долгосрочной перспективе? - Дмитрий Джангиров

0 824 6

Новое интервью Дмитрия Джангирова на UKRLIFE.TV: известный политконсультант прокомментировал поведение Трампа на встрече с Путиным в Хельсинки, а также пояснил, кто из Президентов "победил" в этой встрече в кратковременной и долговременной перспективе; объяснил, почему вопрос строительства "Северного потока-2" на 99% уже решён, а "выполнение Минских соглашений" стало "мантрой", поделился своими наблюдениями над тем, как разные политические силы в Украине готовятся к выборам 2019 года.

Минские соглашения и санкции против России связал Порошенко, - Александр Хара

0 234 0

Эксперт "Майдана закордонних справ" Александр Хара в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о том, как санкции против России оказались фактически привязаны к Минским соглашениям.

Коментарi

comments powered by Disqus