Депутати, які проголосували за судову реформу, - це підпільна правляча коаліція, - Матвієнко

Політолог, експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю UKRLIFE.TV прокоментував останні внутрішньополітичні та зовнішньополітичні події в Україні: судова реформа, конфлікт між силовими структурами, заяви в ПАРЄ, а також заплановані протести опозиції 17 жовтня.

"Коаліції як такої не існує. Проте, я неодноразово про це говорив в попередніх ефірах, ті, хто проголосував за судову реформу індивідуально, от ті і є правлячою, але, як це не смішно, підпільною коаліцією", - заявив Костянтин Матвієнко.

Перемикайтеся між різними темами інтерв'ю:
00:50 – Тенденції української осені
7:30 – Українська держава демонструє інтелектуальну, культурну та організаційну слабкість
12:45 – Конфлікт між правоохоронцями та силовиками в Україні?
17:27 – Об’єднання БПП та НФ
20:40 – Протести опозиції 17 жовтня
29:30 – Реакція на закон про освіту

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Власть хочет создать себе удобный чрезвычайный режим выборов, - Вадим Карасёв

0 186 0

Выступление директора Института глобальных стратегий Вадим Карасёва на пресс-конференции в информационном агентстве "Интерфакс-Украина" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Савченко – это инструмент для снятия Тимошенко с выборов, - Виктор Небоженко

0 162 0

Выступление директора социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко на пресс-конференции в информационном агентстве "Интерфакс-Украина" на тему: "Початок політсезону: перші підсумки, перші висновки".

Направленность развития Украины ещё можно повернуть от хаты-мазанки к огромному технопарку, - Денис Жарких

0 182 1

Психолог, писатель, публицист Денис Жарких в своём интервью каналу Ukrlife.TV представил свой взгляд на перспективы развития Украины - в первую очередь экономического и политического. Он считает, что Украина ещё может стать мощным мировым технологическим парком с сильными экономикой и государственным управлением, каким она была ещё совсем недавно.

Коментарi

comments powered by Disqus