Депутати більше не сперечаються про необхідність виборчих прав для переселенців, - Дурнєва

Тетяна Дурнєва, директор громадського холдингу "Група впливу" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про те, що законопроект №6240, який забезпечить переселенців можливістю брати участь в місцевих виборах, вже стоїть на порядку денному Верховної Ради. Також гостя зауважила, що переселенці звертаються до Європейського суду з прав людини із позивами щодо дискримінації своїх виборчих прав.

"Дійшли справи до Європейського суду з прав людини і вже 2 справи розглядаються. Зараз уряд України має відповідати, чому люди позбавлені цієї можливості... А це фінансові наслідки, ми маємо виплачувати за рішеннями суду", - розповіла Тетяна Дурнєва.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Україні треба готуватися до економічних та інформаційних спецоперацій Росії, - Олег Саакян

0 51 0

Виступ Олега Саакяна на онлайн-конференції, що відбулася 21 квітня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зростання політичної напруженості - всередині та зовні. Що незабаром очікує Україну?".

Дипломатія есмінців та загроза російського піратства в Чорному морі, - Костянтин Матвієнко

0 46 0

Виступ Костянтина Матвієнка на онлайн-конференції, що відбулася 21 квітня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зростання політичної напруженості - всередині та зовні. Що незабаром очікує Україну?".

Зеленский и СНБО: борьба групп влияния или новая линия власти? - Вадим Карасев

0 75 0

Виступ Вадима Карасьова на онлайн-конференції, що відбулася 21 квітня 2021 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зростання політичної напруженості - всередині та зовні. Що незабаром очікує Україну?".