Депутати більше не сперечаються про необхідність виборчих прав для переселенців, - Дурнєва

Тетяна Дурнєва, директор громадського холдингу "Група впливу" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про те, що законопроект №6240, який забезпечить переселенців можливістю брати участь в місцевих виборах, вже стоїть на порядку денному Верховної Ради. Також гостя зауважила, що переселенці звертаються до Європейського суду з прав людини із позивами щодо дискримінації своїх виборчих прав.

"Дійшли справи до Європейського суду з прав людини і вже 2 справи розглядаються. Зараз уряд України має відповідати, чому люди позбавлені цієї можливості... А це фінансові наслідки, ми маємо виплачувати за рішеннями суду", - розповіла Тетяна Дурнєва.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Конфликт Украины с Россией приведёт к появлению 16 Чернобылей, - Олег Березюк

0 323 0

Директор Института глобальной политики и права Олег Березюк в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал позиции Владимира Путина касательно Украины, рассказал о перспективах вступления Украины в НАТО и опасностях полномасштабного конфликта между Украиной и Россией.

Вокруг Зеленского формируется первый жесткий круг, - Виктор Небоженко

0 31 0

Социолог и политолог Виктор Небоженко рассказал UKRLIFE.TV об опасности "союза трёх" для Зеленского. 

Зеленский доверяет Кучме и обращается к нему за советом, - Владимир Фесенко

0 28 0

Политолог Владимир Фесенко рассказал UKRLIFE.TV о "переоценке ценностей" Зеленского.