Депутати більше не сперечаються про необхідність виборчих прав для переселенців, - Дурнєва

Тетяна Дурнєва, директор громадського холдингу "Група впливу" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про те, що законопроект №6240, який забезпечить переселенців можливістю брати участь в місцевих виборах, вже стоїть на порядку денному Верховної Ради. Також гостя зауважила, що переселенці звертаються до Європейського суду з прав людини із позивами щодо дискримінації своїх виборчих прав.

"Дійшли справи до Європейського суду з прав людини і вже 2 справи розглядаються. Зараз уряд України має відповідати, чому люди позбавлені цієї можливості... А це фінансові наслідки, ми маємо виплачувати за рішеннями суду", - розповіла Тетяна Дурнєва.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 317 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 188 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 518 7

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.