Чому зростання комунальних боргів не залежить від самих українців? – Костянтин Матвієнко

Письменник, політичний аналітик Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував підвищення тарифів на газ для населення та заяву Петра Порошенка про безальтернативність такого кроку. Також в інтерв'ю обговорили зубожіння населення та "віджимання" майна за борги по комунальним послугам, що на думку гостя призведе до створення великої кількості безхатченків та масової міграції українців. Іншими темами були трагедія в Керчі та процес отримання Томосу про автокефалію.

Перемикайтеся між темами інтерв'ю:
00:26 – Підняття ціни на газ
1:40 – Або підняття ціни на газ, або дефолт
3:40 – Порошенко не збирається балотуватися в президенти, тому йде на такі кроки
8:20 – 40 % бюджету підуть лише на виплату боргів
10:50 – В Україні створюється конвеєр «бомжів»
15:00 – Українці реагують міграцією
16:20 – Трагедія в Керчі та реакція світу
19:50 – Чому не було ні жалоби, ні кримінального провадження?
23:30 – Прибуття в Україну російської делегації по квотам видобутку риби
28:05 – Отримання Томосу
30:00 – Влада занадто піариться на отриманні Томосу
30:30 – Передача Андріївської церкви Константинополю
36:30 – Що таке ставропігія?

Інтерв'ю проводила ведуча каналу Ukrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

В Украине сложилась "майданная" погода, - Юрий Гаврилечко

0 127 0

Экономический эксперт Юрий Гаврилечко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об ухудшении социально-экономических условий жизни украинцев, связав это с проведёнными реформами и высоким уровнем коррупции, в частности с работой НАК "Нефтегаз" и его руководством. Также в интервью обсудили макроэкономические показатели Украины, состояние инфраструктуры и последствия выхода Украины из Всемирной торговой организации (ВТО).

Мы сами создаём трещины в фундаменте, в которые Путин забивает ломик, - Сергей Гармаш

0 87 0

Сергей Гармаш, главный редактор информационного агентства "Остров", в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал проведение выборов в ОРДЛО в контексте их согласованности с Минскими соглашениями, изменениях в группах влияния в руководстве "ЛДНР", а также расколах в украинском обществе перед президентскими выборами, в частности в вопросе русского языка.

Мир вернулся к повестке дня, которая уже стояла перед Первой мировой войной, - Руслан Рыгованов

0 429 0

Политолог Руслан Рыгованов в новом интервью каналу Ukrlife.TV поделился своим мнением о "выборах в ОРДЛО", охарактеризовал центробежное движение стран в мире и отметил возвращение к международной повестке дня 1914 года, а также прокомментировал некоторые моменты в подготовке к выборам 2019 года в Украине.

Коментарi

comments powered by Disqus