Чому не варто витрачати голоси на непрохідні партії? - Костянтин Матвієнко

Виступ експерта корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтина Матвієнка на прес-конференції "Вибори до парламенту. Фінал" 19 липня 2019 року в "Інтерфакс-Україна".

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

Кому вигідне видовище із поліграфами для «Слуги народу»? – Віктор Таран

0 117 0

Політолог Віктор Таран розповів Ukrlife.TV про скандал із депутатами "Слуги народу" та звинуваченнях у хабарництві, а також висловив свою думку щодо соціальної політики уряду Зеленського та змісту запропонованої земельної реформи.

Зеленський пішов на гру Путіна, не пропонуючи свою, - Віталій Бала

0 214 3

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував Ukrlife.TV міжнародні події: вторгнення Турції в Сирію, протести в Чилі, вибори в Польщі та Угорщині, а також дав свою оцінку політиці Володимира Зеленського.

Керченский мост парализует экономику Приазовского региона, - Константин Батозский

0 324 0

Глава Агентства развития Приазовья Константин Батозский рассказал Ukrlife.TV о проблемах этого региона: войне и коррупции, а также дал своё видение урегулирования военного конфликта на Донбассе.