Букмекеры ставят на отставку лидеров государств, в том числе Порошенко, – Матвиенко

Мировые букмекерские агентства делают ставки на отставку некоторых государственных лидеров, вовлечённых в панамский скандал, в том числе президента Порошенко.

Об этом в эфире UKRLIFE.TV сообщил публицист и политолог Константин Матвиенко.

«Світові букмекерські агентства роблять ставки на те, які світові лідери подадуть у відставку, або будуть усунуті з посади в порядку імпічменту внаслідок панамського скандалу. Петро Алексійович Порошенко в ставках букмекерів на другому місці, бо ймовірність відставки вісім до одного», - сообщает Константин Матвиенко.

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 79 0

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 115 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.

Какой уровень бедности прячется за фасадом официальной статистики в Украине? - Кутуев, Енин, Коржов

0 251 0

В гостях Ukrlife.TV представители кафедры социологии факультета социологии и права НТУУ "КПИ им. Сикорского" кандидат социологических наук, доцент Геннадий Коржов, доктор социологических наук, профессор, заведующий кафедрой социологии Павел Кутуев, кандидат социологических наук, доцент Максим Енин. Речь в интервью пошла о бедности и неравенстве в Украине и мировых трендах по преодолению классового неравенства.