В зоні АТО бізнесменів залишили наодинці з їхніми проблемами, - Єлизавета Пушко-Цибуляк, перший заступник Луганської ОДА

Потужний економічний потенціал в Луганській області зберігся навіть незважаючи на проведення АТО. Але держава не виділяє коштів з бюджету на його розвиток й не надає місцевим органам влади достатньо повноважень для того, щоби допомогти бізнесу.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповіла Єлизавета Пушко-Цибуляк - перший заступник Луганської обласної державної адміністрації.

"В Луганській області сьогодні 252 тис. внутрішньо переміщених осіб. Людям потрібна можливість заробити: не подачка, не соціальна допомога, а можливість заробити. Тобто, гарантовані робочі місця або можливість займатися підприємницькою діяльністю. Тому сьогодні виділяти кошти з державного бюджету тільки на ремонти й відбудову, недостатньо. Треба підтримати економіку Луганщини й Донеччини, щоб був результат. Потужний економічний потенціал на Луганщині зберігся навіть попри АТО", - вважає вона.

Єлизавета Пушко-Цибуляк також підкреслила, що підприємці на Луганщині, які постраждали від АТО, залишаються без необхідної державної підтримки.

"Сьогодні військово-цивільна адміністрація навіть не має повноважень для того, щоби допомогти бізнесу. Вони віддані самі собі. У людей був бізнес, свої підприємства, невеличкі справи - все залишилось там. А тепер їм все треба починати спочатку", - мовила державна службовиця.

ПІДПИСУЙТЕСЯ на наш канал Youtube

Схожi сторiнки

''Холодная война'' США и Китая: перейдет ли Трамп черту? - Владимир Воля

0 242 0

Политолог-международник Владимир Воля в интервью каналу UKRLIFE.TV поведал о новом этапе противостояния США и Китая, а также рассказал о препятствиях на пути к выборам в Украине в 2020 году и прокомментировал пресс-конференцию Президента Зеленского.

Архів Байдена може стати більшою інтригою виборів в США, ніж "плівки" Деркача, - Богдан Нагайло

0 774 4

Богдан Нагайло британсько-український політичний аналітик та журналіст, директор Української служби "Радіо Свобода" (1989-1991 р.р.), дипломат, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував ситуацію довкола "плівок" Деркача та розповів про архів Байдена, в якому може бути більше цікавої інформації, а також виклав свою точку зору на тенденції світової політики в контексті протистояння США та Китая.

Не відкривати ''скриню Пандори'' - це найкраща політика щодо ''плівок Деркача'', - Адріан Каратницький

0 270 0

Старший науковий співробітник Атлантичної ради Адріан Каратницький поділився з UKRLIFE.TV своїми міркуваннями про коронавірус у Нью-Йорку, заяву семи послів США щодо України, "плівки Порошенко-Байдена", вибори в США, світову економіку після пандемії, долю глобального світу, стосунки з Китаєм, російські наміри щодо України, "Північний потік-2", перспективи Мінських домовленостей і Будапештського договору.