В зоні АТО бізнесменів залишили наодинці з їхніми проблемами, - Єлизавета Пушко-Цибуляк, перший заступник Луганської ОДА

Потужний економічний потенціал в Луганській області зберігся навіть незважаючи на проведення АТО. Але держава не виділяє коштів з бюджету на його розвиток й не надає місцевим органам влади достатньо повноважень для того, щоби допомогти бізнесу.

Про це в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповіла Єлизавета Пушко-Цибуляк - перший заступник Луганської обласної державної адміністрації.

"В Луганській області сьогодні 252 тис. внутрішньо переміщених осіб. Людям потрібна можливість заробити: не подачка, не соціальна допомога, а можливість заробити. Тобто, гарантовані робочі місця або можливість займатися підприємницькою діяльністю. Тому сьогодні виділяти кошти з державного бюджету тільки на ремонти й відбудову, недостатньо. Треба підтримати економіку Луганщини й Донеччини, щоб був результат. Потужний економічний потенціал на Луганщині зберігся навіть попри АТО", - вважає вона.

Єлизавета Пушко-Цибуляк також підкреслила, що підприємці на Луганщині, які постраждали від АТО, залишаються без необхідної державної підтримки.

"Сьогодні військово-цивільна адміністрація навіть не має повноважень для того, щоби допомогти бізнесу. Вони віддані самі собі. У людей був бізнес, свої підприємства, невеличкі справи - все залишилось там. А тепер їм все треба починати спочатку", - мовила державна службовиця.

ПІДПИСУЙТЕСЯ на наш канал Youtube

Схожi сторiнки

Базальтовое волокно, высокоскоростные дороги и серобетон: ключевые тренды краудинвестинга, - Устинов

0 214 0

Вице-президент УСПП Сергей Устинов в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о платформах для краудинвестинга и передовых украинских технологиях, обладающих инвестиционным потенциалом.

Как постоянный стресс порождает запрос на сильную руку в политике? - Светлана Чунихина

0 170 0

Светлана Чунихина, политический психолог, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказала о причинах появления запроса на авторитарных лидеров и дала психологическую характеристику Путина, Эрдогана, Лукашенко, Байдена и Зеленского.

Задачи усложняются, а люди во власти упрощаются, - Лариса Ившина

0 229 3

Главный редактор газеты "День" Лариса Ившина поделилась со зрителями UKRLIFE.TV своим взглядом на политику современной Украины в срезе 30-летия независимости.