Більшість українців не знає, яким є план української влади на перемогу у війні, - Святослав Стеценко

Полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко розповів UKRLIFE.TV про те, які є два способи досягти миру і пояснив, чому розвиток бізнесу є основоположним для обороноздатності країни. Також Святослав Стеценко наголосив на виключній ролі еліти у поступі українського суспільства.

"Ні ви, ні я, ні більшість населення України не знають, як українське урядування планує перемогти у цій війні. Вже і верховний головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко заявляє, що перемога буде, ми не здамося. Як перемога? Що таке перемога? Для того, щоб ми з вами розуміли, і більшість населення розуміла, має бути визначений остаточний стан, який ми вважатимемо перемогою і те, в який спосіб ми його досягнемо. Остаточний стан не означає, що ми завтра будемо штурмувати Москву - може ми її взагалі ніколи не будемо штурмувати, і вона нам, можливо, і не цікава. Але звільнити окуповані землі і звільнити людей, які перебувають під окупацією - це і є остаточна наша перемога у військовій сфері", - вказав Святослав Стеценко.

2:45 - існує лише два способи досягти миру;
7:20 - не помилка, а хиба українського урядування щодо армії;
9:00 - матеріальна мотивація під час війни призведе до поразки;
10:45 - більшість українців не знають, яким є план української влади на перемогу в цій війні;
15:50 - два способи розвивати економіку країни;
20:30 - гасла влади змінилися, а дії залишилися тими ж;
22:25 - сьогодні немає податків - є данина;
27:00 - ресурси в Україні може дати лише бізнес, але коли в нього є сприятливі умови;
29:30 - у нас існують де-факто величезні приватні кримінальні армії;
33:25 - в Україні від 2 до 4 мільйонів одиниць незареєстрованої зброї;
35:50 - "я почуваюся більш вільно, оскільки ніяк вже не сподіваюся на державу";
38:30 - змінювати країну - це завдання еліти, а не народу.

Інтерв'ю проводила ведуча каналу Ukrlife.TV Людмила Немиря.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

После голосования Путин стал бояться ещё больше, потому что оно прошло не так, как он хотел, - Гозман

0 362 0

Российский оппозиционный политик Леонид Гозман в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал итоги голосования за поправки в Конституцию России и рассказал о дальнейших действиях Путина.

Трамп унизил Путина, выйдя из двух договоров, - Гарри Табах

0 196 0

Kомандор ВМС США в отставке Гарри Табах прокомментировал критику в адрес Дональда Трампа со стороны многих журналистов и экспертов, а также высказал свои точку зрения на политику Трампа в адрес Украины и России.

Виталий Портников: Я гарантирую 25 лет бедности, несчастья и безысходности, если украинцы не соберутся и не включат мозги

0 240 1

Колумнист Виталий Портников поделился со зрителями UKRLIFE.TV своими размышлениями о современном значении украинского села, "исторической миссии" Владимира Путина, отношениях России и Беларуси, глобальных последствиях нарушения Будапештского меморандума, "демонтаже" Китая Дэна Сяопина, ностальгии по Советскому Союзу, поляризации электората в Украине.