Бійці на передовій хочуть йти у наступ, – Гарань

Українські бійці не розуміють, що таке перемир’я, адже воно постійно порушується. В добровольчих батальйонах панує бойовий дух, вояки хочуть йти у наступ та звільняти Донбас.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог Олексій Гарань, який нещодавно повернувся з зони АТО.

«Українським бійцям на передовій хочеться йти у наступ та звільняти Донбас. Вони готові йти вперед і не зовсім розуміють, що таке перемир’я. Я розповідав їм з політологічної точки зору, чому Україна зараз не може йти у наступ, аргументуючи це міжнародними факторами. Вони слухали й погоджувалися, але все ж перепитували, чому вони не можуть йти у наступ.

Те, що я побачив у добровольчих батальйонах – це бойовий дух. Вони хочуть, щоб в Україні почалися зміни та були покарані ті, хто винні у розстрілах на Майдані та ті тиловики, які не забезпечують армію та добровольчі батальйони всім необхідним», - розповів Гарань.

Окрім цього політолог наголосив, що українським воякам не вистачає озброєння.

«Бійців дратує коли по телебаченню показують нову техніку, яка передається до армії, а насправді до війська вона не надходить. В них стара та розбита техніка, яка погано функціонує. Потрібне важке оснащення та сучасне озброєння. Якщо говорити про добровольчі батальйони, то в них переважно легке озброєння. Виникає питання куди поділася нова техніка, якщо вона є?

Наразі, якщо ведеться обстріл наших позицій, то українська сторона відповідає лише з легкої зброї. Армія може відповісти важкою артилерією, але вона діє лише за наказом, а через перемир’я наказу немає. Звичайно бійці цього не розуміють», - розповів Гарань.

Інтерв’ю з Олексієм Гаранем дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Вихри враждебные над Вашингтоном и золотая карта для России, - Николай Капитоненко

0 386 1

Доцент Института международных отношений, эксперт Международного центра перспективных исследований Николай Капитоненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о том, каким должно быть адекватное понимание внешней политики, и изложил свой взгляд на тенденции мировой политики на текущий момент.

Российская помощь Италии и другие операции влияния Кремля в Европе, - Антон Шеховцов

0 365 0

Политолог и публицист Антон Шеховцов рассказал UKRLIFE.TV о проекте "Европа и влияние Кремля", который изучает враждебное влияние Кремля в странах Европы, а также назвал две стратегические цели Кремля в мире и поделился своим взглядом на происходящее с политическим классом в России в целом.

Мир из ''1984'' Оруэлла становится всё более реальным, - Александр Рар

0 397 3

Немецкий политолог Александр Рар поделился с UKRLIFE.TV своими соображениями о влиянии коронавируса на экономику Германии и некоторых других стран, социальных протестах в США, новом мире после глобального кризиса, Минском процессе и встречи Зеленского и Путина.