Безвізовий режим з ЄС неможливий через незахищеність прав меншин, - експерт

Україна не виконала умови навіть першого етапу візової лібералізації. Досі в Україні не прийнято комплексний антидискримінаційний закон, який би захищав громадян від дискримінації, в тому числі за ознаками гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV заявив виконавчий директор благодійного фонду "Точка опори" Богдан Глоба.

"Суто технічно Україна не дотрималася цілої низки вимог, зокрема, вимогу щодо запровадження комплексного антидискримінаційного законодавства.

На даний момент ми повинні були вже звітувати Єврокомісії щодо ефективності впровадження механізму, а ми ще сам закон не прийняли, який передбачається першою фазою візової лібералізації.

Для мене це означає, що до грудня ніякого безвізового режиму для України не буде, попри всі заяви Президента", - зазначив він.

Повне інтерв'ю дивіться в ефірі UKRLIFE.TV.

Дивіться також: Строить политику на бойцах АТО – неправильно, - офицер батальона «Айдар»

Схожi сторiнки

Путін намагається заманити Зеленського в просту пастку, - Олексій Гарань

0 17 0

Професор НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про результати досліджень електоральних настроїв українців перед місцевими виборами, про проблеми української дипломатії та про міжнародний соціальний та політичний контекст, в якому зараз знаходиться Україна.

Москва заинтересована в том, чтобы вместо Лукашенко поставить "менеджера по приватизации", - Сергей Бульба

0 83 0

Сергей Бульба рассказал зрителям UKRLIFE.TV о том, как Александр Лукашенко приходил к власти, прокомментировал ситуацию с "вагнеровцами" в Беларуси, поделился своим взглядом на отношения Беларуси с Россией и с Украиной, а также высказал свои предположения о природе протестов в Беларуси и о перспективе изменений в политической жизни страны.

Политическая система в Украине стала перевёрнутой пирамидой, - Сергей Сорока

0 75 0

Фрагмент из недавнего выпуска программы "Стратегический форум" на UKRLIFE.TV: эксперт по вопросам государственного управления Сергей Сорока рассказал о двух важных изменениях в системе госуправления Украины, произошедших за последнее время.