Політика

Ринат Ахметов знал, что в планы России не входит захват Мариуполя, - Галкин

0 23026 3

Ринат Ахметов знал, что Россия не планировала захватывать Мариуполь. Об этом рассказал политический эксперт и аналитик Дмитрий Галкин.

Украина создает на Донбассе второе Приднестровье, - Галкин

0 5003 0

Политический аналитик Дмитрий Галкин считает, что создание границы между оккупированной территорией Донбасса и Украиной идет по сценарию Приднестровья.  

Ахметов добровольно отказался от Донбасса, - Галкин

0 15873 1

Политический аналитик Дмитрий Галкин считает, что Ринат Ахметов добровольно отказался от своего влияния на Донбассе, не захотев рисковать отношениями с украинскими органами власти и Западом.

Якщо реформ не буде, Україна втратить підтримку Заходу, а з Росії знімуть санкції

0 4847 0

Якщо новообрана Верховна Рада, Президент України та Уряд негайно не візьмуться за реформи, Україна залишиться віч-на-віч з Росією.

Україна отримала тільки тимчасову знижку на газ, - Батрин

0 3861 0

Україна втратила можливість повернутися до ціни на газ, яка була визначена на початку цього року. Про це розповів радник з політико-правових питань Станістав Батрин.

Збитки від окупації Криму мали бути аргументом у газових перемовинах, - Батрин

0 3712 0

Радник з політико-правових питань Станістав Батрин вважає, що Україна мала можливість посилити свої позиції у перемовинах з Росією, щодо ціни на газ.

Газові домовленості: Росія перемогла, а Україна послабила свої позиції у Стокгольмському суді

0 6412 0

Радник з політико-правових питань Станістав Батрин прокоментував газові домовленості між Україною і Росією. 

Режим Путіна працюватиме і без нього, - Кузьо

0 3420 1

Режим, який Володимир Путін збудував у Росії буде працювати навіть коли його не стане. Так вважає професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо. 

Обама слабкий президент, але лідери Європи ще слабкіші, - експерт

0 4093 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що Барак Обама є слабким президентом США та сподівається, що на його місце прийде більш рішуча та більш антиросійська людина.

Политики манипулируют сознанием избирателей, - Шевченко

0 3715 0

Существенную роль в манипулировании общественным сознанием избирателей играет социология, чем и пользуются украинские политики. Об этом рассказал политолог и философ Алексей Шевченко. 

Напад на Маріуполь буде дорого коштувати Путіну, - Кузьо

0 7577 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що у Володимира Путіна є елітне військо, але його не достатньо для того, щоб захопити Маріуполь.

Путин показывает кощунственное отношение к цивилизации, - Шевченко

0 4436 0

Политолог и философ Алексей Шевченко считает, что президент России Владимир Путин своим поведением демонстрирует кощунственное отношение к устоявшимся цивилизационным нормам.

Коли остаточно буде створена коаліція у Верховній Раді?

0 4642 0

Політолог та історик Євген Магда вважає, що коаліція у Верховній Раді має сформуватися у другій-третій декаді листопада. 

Тарас Кузьо: Чому корумпована еліта не сидить у тюрмі?

0 3780 0

Професор Канадського інституту українських досліджень Тарас Кузьо вважає, що корумпована еліта, яка винна у банкротстві України, повинна сидіти в тюрмі, проте цього не відбувається.

Яценюк может начать войну с Порошенко, - Шевченко

0 4480 0

В дальнейшем рейтинги "Блока Петра Порошенко" будут падать, что даст возможность премьер-министру Арсению Яценюку вести скрытую войну против Президента. Об этом рассказал политолог Алексей Шевченко.