Політика

Україна стала центральною темою промови Барака Обами

0 3096 0

У Нью-Йорку триває Генеральна асамблея Організації об’єднаних націй, на яку з’їхалися лідери з усіх куточків світу. Останнім до учасників зібрання звернеться 

Бойові дії відновляться протягом кількох місяців, - військовий експерт

0 8013 0

Ескалація конфлікту на сході України може відбутися у найближчі два місяці. Поштовхом для відновлення боїв може стати бажання зірвати вибори, або кроки уряду з придушення сепаратистів.

Україна грає роль «Солом'яного бичка», в якому Росія в'язне, - Магда

0 7348 0

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував останні події в Україні.

На Заході не розуміють, чому Україна погодилась на "особливий статус", - Немиря

0 11337 0

Заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря наголосив, що на Заході не розуміють, чому Україна погодилася на "особливий статус" Донбасу. Також він зауважив, що Росія не повинна мати право вето на суверенний вибір народу України - європейську інтеграцію.

В ближайшие два года в Украине должны появиться профессиональные юристы и экономисты, - Биденко

0 3652 0

Политолог Артем Биденко считает, что государство должно отправлять людей за границу на обучение. 

За події в Донбасі відповідальна вся українська еліта, - Магда

0 7192 0

Політичний експерт та історик Євген Магда переконаний, що вся українська еліта несе відповідальність за події, які наразі відбуваються на сході України.

Війна в Україні триватиме до повного виснаження, – експерт

0 11918 0

Стратегія протистояння російській загрозі на сході України сьогодні обговорювали у Вашингтоні де відбуваються одразу декілька міжнародних конференцій присвячених Україні. 

Между Украиной и Донбассом должна стоять стена, - Биденко

0 6499 0

Политолог и кандидат в народные депутаты Украины от «Блока Петра Порошенко» Артем Биденко считает, что закон «об особом статусе Донбасса» начинает процесс изоляции Донбасса.

Закон про особливий статус Донбасу - поступка Путіну, - Головатий

0 4112 0

Екс-міністр юстиції Сергій Головатий вважає, що підписання Закону про особливий статус Донбасу та відтермінування угоди про зону вільної торгівлі з ЄС є здачею Донбасу та поступками Володимиру Путіну.

Закон «про особливий статус Донбасу» - антиконституційний, - Головатий

0 5453 0

Екс-міністр юстиції Сергій Головатий розповів, що в законі «про особливий статус Донбасу» порушено щонайменше 5, 132, 140 та 143 статті Конституції України.

Порошенко змусив депутатів проголосувати за особливий статус Донбасу, - Головатий

0 6900 0

Політик та юрист Сергій Головатий прокоментував прийнятий 16 вересня закон про «особливий статус Донбасу» зазначивши, що проголосувати за нього народних депутатів змусив Президент України Петро Порошенко.

Каким должно быть МВД

0 6229 0

Директор Центра исследований правоохранительной деятельности Олег Мартыненко рассказал, каким должно быть МВД в Украине.

Иловайский котел - упущение генералов, - генерал Уманец

0 20969 0

Генерал-лейтенант в отставке Дмитрий Уманец считает, что «Иловайский котел» - это ошибка генералов, а не солдат или офицеров. Кроме этого он подчеркнул, что Президент Украины Петр Порошенко, прежде чем принимать какие-либо решения, должен объяснить свою позицию народу.

Методика управления страной попахивает временем Ющенко, - генерал Уманец

0 4377 0

Генерал-лейтенант в отставке Дмитрий Уманец считает, что сейчас руководство Украины нерешительно в своих действиях. Он отметил, что такая методика управления напоминает времена Виктора Ющенко.

Донбас повинен залишитися частиною України, - опитування

0 7993 0

Українці негативно ставляться до прийнятих законів «про особливий статус Донбасу» та запевняють, що Донбас – це Україна і ніякий особливий статус йому не потрібен.