Захід повинен відтермінувати борг України у 60 млрд доларів, - Зимовець

Доктор економічних наук Владислав Зимовець прокоментував економічну ситуацію в Україні зазначивши, що якщо Захід хоче стабілізувати ситуацію у Європі, то він повинен відтермінувати борги України.

«Короткостроковий борг України приблизно 60 млрд доларів. Якби кредитори відтермінували ці виплати у далеке майбутнє, тоді б все пішло на лад. Наприклад активи фінансової системи США перевищують 50 трлн доларів, це в сто разів більше ніж борг України. А якщо весь демократичний світ складеться, то проблему можна вирішити. Але потрібно бажання і політична воля.

Це не бізнес і не економічне рішення, це - підтримка демократії. Як колись допомагали Греції, так потрібно допомогти Україні. Це вже геополітичне питання, якщо Захід хоче стабілізувати ситуацію в Європі

Закордонні банки дуже залежать від російського та українського офшорного капіталу, оскільки на офшорних рахунках велика кількість наших тіньових капіталів. Вони є підпиткою для Західного бізнесу, оскільки Західний банківський сектор також дуже вразливий, тому інтереси преплетені», - зауважив Зимовець.

Окрім цього експерт зазначив, що з України продовжується відтік капіталу. За словами Зимовця, війна на Донбасі утримує інвесторів від прийняття інвестиційних рішень відповідно до України. 

Схожi сторiнки

Из июньского капкана Россия не выскочит, - Олег Соскин

0 1377 3

Олег Соскин, доктор философии и теологии, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ходе войны в Украине, перспективах глобального конфликта и тенденциях в мировой экономике.

Российская экономика вошла в дефолт, - Сергей Фурса

0 2831 0

Инвестиционный банкир Сергей Фурса в своём интервью Ukrlife.TV обсудил влияние санкций на экономику России.

 

Як санкції впливають на економіку Росії вже сьогодні? - Іван Компан

0 992 2

Іван Компан, колумніст "Нового времени", співзасновник First Kyiv Investment Club, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про вплив санкцій на економіку Росії.